Bioturm Shampoo koffein, 500 ml

Styrker fra roten til spissene

kr 149 kr 166 -10%

(kr 298 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 500 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 136 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For livløst hår
  • Stimulerende og aktiverende
  • Med milde rengjøringstensider

Kjøpes ofte sammen med Khadi® AFTER COLOR Balsam Fargefinish, 150 ml

Bioturm Shampoo koffein, 500 ml kr 149 (kr 298 / l)
Khadi® AFTER COLOR Balsam Fargefinish, 150 ml kr 149 (kr 993 / l)
Totalpris: kr 298
Beskrivelse

Natrium koffein styrker og gir håret kraft fra roten av. Ekstrakter fra guaraná og grønn kaffe virker stimulerende og aktiverende. Milde rengjøringssubstanser gir pleie og bedre kambarhet.
Bruksområde: For svekket og tynt hår.

Bruk: Egnet for daglig hårvask. Påfør på vått hår, masser lett inn og skyll grundig.

Varenr.: BIT-621
Innhold: 500 ml
EAN: 4260026696212
Merke: Bioturm
Konsistens/administrasjonsform: Gel
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Hårtap, Fint hår, Livløst hår
Egenskaper: Unisex, Vegan
Sertifikater: BDIH - Cosmos Natural
Emballasjetype: Pumpeflaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Sodium Coco­ Sulfate, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamat, Lactic Acid[1], Sodium Chloride, Pca Glyceryl Oleate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Glyceryl Oleate, Coffea Arabica Seed Extract[2], Paullinia Cupana (Guarana) Fruit Extract[2], Caffeine, Alcohol, Parfum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citricacid, Linalool

  1. av naturlig opprinnelse
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Bioturm GmbH, Auf der Heide 1-3, 56242, Marienrachdorf, Tyskland, info@bioturm.de, www.bioturm.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Bioturm Shampoo koffein

123 anmeldelser på andre språk

3,8 av 5 stjerner
5 stjerner
74 (32%)
4 stjerner
83 (36%)
3 stjerner
36 (15%)
2 stjerner
16 (7%)
1 stjerne
17 (7%)

226 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 123 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder