Bioturm Shampoo Glans, 500 ml

Rensing og pleie på plantebasis

kr 149 kr 166 -10%

(kr 298 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 500 ml

7 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 136 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For livløst og tørt hår
  • Med argan- og olivenolje
  • Gir en vakker glans

Kjøpes ofte sammen med Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml

Bioturm Shampoo Glans, 500 ml kr 149 (kr 298 / l)
Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml kr 138 (kr 690 / l)
Totalpris: kr 287
Beskrivelse

Gjennom bruk av høykvalitetsoljer fra argan og oliven får tørt hår tilbake sin vakre glans. Milde rengjøringssubstanser sørger for mykhet og enestående kambarhet. Særlig livløst, tørt samt slitt hår drar nytte av de pleiende egenskapene i denne sjampoen.

Bruk: Egnet for daglig hårvask. Påfør i vått hår, masser inn lett og skyll grundig.

Varenr.: BIT-618
Innhold: 500 ml
EAN: 4260026696182
Merke: Bioturm
Konsistens/administrasjonsform: Gel
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Slitt hår, Tørt hår
Egenskaper: Unisex, Vegan
Sertifikater: BDIH - Cosmos Natural
Emballasjetype: Pumpeflaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Sodium Coco­ Sulfate, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamat, Lactic Acid[2], Sodium Chloride, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Diheptyl Succinate, Capryloyl Glycerin / Sebacic Acid Copolymer, Parfum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citricacid, Limonene, Linalool

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. av vegetabilsk opprinnelse
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Bioturm GmbH, Auf der Heide 1-3, 56242, Marienrachdorf, Tyskland, info@bioturm.de, www.bioturm.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Bioturm Shampoo Glans

82 anmeldelser på andre språk

3,9 av 5 stjerner
5 stjerner
58 (41%)
4 stjerner
33 (23%)
3 stjerner
29 (20%)
2 stjerner
15 (10%)
1 stjerne
5 (3%)

140 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 82 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder