Bioturm Familie Sjampo & Dusjgel Nr. 20, 500 ml

For hele familien - fra topp til tå

kr 170 kr 189 -10%

(kr 340 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 500 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hud- og hårtyper
  • Mild rengjøring
  • Beskytter og pleier
  • Unisex Unisex

Kjøpes ofte sammen med Bioturm Havresjampo, 200 ml

Bioturm Familie Sjampo & Dusjgel Nr. 20, 500 ml kr 170 (kr 340 / l)
Bioturm Havresjampo, 200 ml kr 129 (kr 645 / l)
Totalpris: kr 299
Beskrivelse

Denne praktiske 2-i-1-produktet gir en mild rengjøring fra topp til tå. Det er formulert for å kunne brukes av hele familien og tilbyr også beskyttende samt pleiende egenskaper.

Bruk: Påfør på vått hår eller hud, masser lett og skyll grundig.

Merk: Duften av produktet er av naturlig opprinnelse og skyldes de plantebaserte ingrediensene i formuleringen.

Varenr.: BIT-141
Innhold: 500 ml
EAN: 4260026691415
Merke: Bioturm
Konsistens/administrasjonsform: væske, Gel
Produkttyper: 2-i-1 sjampo og dusjgel, Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Unisex
Emballasjetype: Pumpeflaske
For hvem?: Baby, Barn
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Sodium Coco­ Sulfate, Whey (Molke)[1], Inulin, Lactic Acid, Hydrolized Wheat Protein, Glycerin, Sodium Chloride, Parfum, Linalool

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Om Lacto-Intensiv virkekompleks
Tilbehør
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Bioturm GmbH, Auf der Heide 1-3, 56242, Marienrachdorf, Tyskland, info@bioturm.de, www.bioturm.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Bioturm Familie Sjampo & Dusjgel Nr. 20

13 anmeldelser på andre språk

4,2 av 5 stjerner
5 stjerner
9 (45%)
4 stjerner
7 (35%)
3 stjerner
2 (10%)
2 stjerner
2 (10%)
1 stjerne
0 (0%)

20 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 13 anmeldelser på et andre språk.