BIOEARTH Sensitive Calm Delicate Intim Wash, 250 ml

Ekstra mild intimpleie for liten og stor

kr 154

(kr 616 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For voksne og barn
  • Ekstra mild
  • Med pH-verdi 4,5-5,5

Kjøpes ofte sammen med Bioturm Intim vaskegelé for menn nr. 28, 250 ml

BIOEARTH Sensitive Calm Delicate Intim Wash, 250 ml kr 154 (kr 616 / l)
Bioturm Intim vaskegelé for menn nr. 28, 250 ml kr 133 (kr 532 / l)
Totalpris: kr 287
Beskrivelse

Denne intime renseren har den ideelle pH-verdien på 4,5-5,5 og er basert på milde tensider av vegetabilsk opprinnelse. Den skånsomme formuleringen med økologisk aloe vera, patentert Zanthoxylum Bungeanum-ekstrakt, bisabolol og økologisk trollhassel-ekstrakt pleier den sensitive huden på en ekstra mild måte, og er egnet for hele familien, også til daglig bruk.
Renseren kan brukes på tørr eller irritert hud, samt etter fødsel takket være sin milde formel.

Varenr.: BER-BSC12
Innhold: 250 ml
EAN: 8029182014843
Merke: BIOEARTH
Produkttyper: Intimpleie
Hudtype: Krevende hud, For alle hudtyper, Sensitiv hud, Tørr hud
Egenskaper: Alkoholfri, Nikkeltestet, Trygg under graviditet, Unisex, Vegan
Sertifikater: AIAB
PAO: 6 måneder
Emballasjetype: Pumpeflaske
For hvem?: Barn
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Ammoniumlaurylsulfat, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Coco Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Hamamelis Virginiana Leaf Extract[1], Bisabolol, Zanthoxylum Bungeanum Fruit Extract, Citrus Bergamia Peel Oil, Lavandula Oil/Extract, Tocopherol (Vitamin E), Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid, Oleyl Alcohol, Parfum, Limonene, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

  1. fra økologisk dyrking
Om Sensitive Calm-serien
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: BIOEARTH a brand of Naturalia Tantum S.p.A., C.so Italia 22, 20122, Milano (MI), Italia, bioearth.it

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for BIOEARTH Sensitive Calm Delicate Intim Wash

4,0 av 5 stjerner
5 stjerner
0 (0%)
4 stjerner
1 (100%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder