benecos Håndkrem "Opp med hendene!", 100 ml

Omsluttende pleie med økologisk lavendel

kr 29 kr 33 -12%

(kr 290 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 100 ml

9 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Gir fuktighet
  • Absorberes raskt

Kjøpes ofte sammen med Rezepte der Oma Gertrude Rik kroppslotion, 300 ml

benecos Håndkrem "Opp med hendene!", 100 ml kr 29 (kr 290 / l)
Rezepte der Oma Gertrude Rik kroppslotion, 300 ml kr 53 (kr 177 / l)
Totalpris: kr 82
Beskrivelse

Denne velduftende håndkremen med sheasmør, jojobaolje og lavendel gir huden rikelig med fuktighet. Den gir en beskyttende pleie for silkemyke hender.

Varenr.: BEN-98920
Innhold: 100 ml
EAN: 4260198098920
Merke: benecos
Konsistens/administrasjonsform: krem
Produkttyper: Håndpleie
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Unisex, Vegan
Duftnoter: Lavendel
Sertifikater: BDIH - Cosmos Organic
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Tube
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Helianthus Annuus (Sunflower) Hybrid Oil[2], Glyceryl Stearate Se, Isoamyl Laurate, Pyrus Malus (Apple) Juice[2], Glycerin[3], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[2], Cetearylalcohol, Lavandula Angustifolia Flower Extract[2], Parfum[1], Xanthan Gum, Glyceryl Caprylate, Sodium Stearoyl Glutamate, Sodium Benzoate, Pottasium Sorbate, Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Lavandula Oil/Extract[1], Linalool[1], Citronellol[1], Linalyl Acetate[1], Limonene[1], Citrus Bergamia Peel Oil[1], Camphor[1], Pinene[1], Juniperus Virginiana (Cedarwood) Oil[1], Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil[1], Pogostemon Cablin Oil[1], Alpha-Terpinene[1], Beta-Caryophyllene[1], Coumarin[1], Geraniol[1], Geranyl Acetate[1], Terpineol[1], Vanillin[1]

  1. naturlig parfymesammensetning
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
  3. fremstilt av økologiske råvarer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: cosmondial GmbH & Co. KG, Industriestraße 23 b, 63834, Sulzbach am Main, Tyskland, www.cosmondial.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for benecos Håndkrem "Opp med hendene!"

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder