benecos benecosBIO Menn 2-i-1 ansikts- og kroppskrem "(Shea-)Smør til huden", 100 ml

For smidige øyeblikk

kr 59 kr 66 -11%

(kr 590 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 100 ml

På lager fra og med 15. oktober

Hvorfor tar det lengre tid?

Hvorfor tar det lengre tid? Denne varen er ikke på lager for øyeblikket, men den kommer snart. Du kan bestille nå. Vi sender deg varen med én gang vi får den på lager. Lukk meldingen

Leveres før tirsdag, 27. oktober

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Beskytter mot uttørking
  • Egnet for daglig bruk

Kjøpes ofte sammen med benecos kun for menn 3-i-1 Body Wash, 250 ml

benecos benecosBIO Menn 2-i-1 ansikts- og kroppskrem "(Shea-)Smør til huden", 100 ml kr 59 (kr 590 / l)
benecos kun for menn 3-i-1 Body Wash, 250 ml kr 39 (kr 156 / l)
Totalpris: kr 98
Beskrivelse

Denne rike ansikts- og kroppskremen viser sitt universelle bruksområde gjennom sin verdifulle og svært pleiende sammensetning. Med fuktighetsgivende sheasmør, mild mandelolje og førsteklasses hampfrøolje kan du bruke kremen på hele kroppen og nyte en vidunderlig behagelig og myk pleie.

  • dermatologisk testet

Bruk: Påfør kremen på huden og masser den forsiktig inn.

PAO: 6 måneder

Varenr.: BEN-97855
Innhold: 100 ml
EAN: 4260198097855
Merke: benecos
Konsistens/administrasjonsform: krem
Produkttyper: Kroppspleie, Herrepleie
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: BDIH - Cosmos Organic
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Hordeum Vulgare Stem Water[1], Glyceryl Stearate Se, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Isoamyl Laurate, Glycerin, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Sodium Anisate, Xanthan Gum, Parfum[2], Glyceryl Caprylate, Sodium Levulinate, Glycerin Soja Oil[1], Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil[1], Lecithin, Citricacid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Cucumis Sativus (Gurke) Fruit Extract[1], Tocopherol (Vitamin E), Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Geraniol[2], Linalool[2], Citronellal[2], Limonene[2], Citral[2]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. naturlig duftsammensetning
Om benecosBIO
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: cosmondial GmbH & Co. KG, Industriestraße 23 b, 63834, Sulzbach am Main, Tyskland, www.cosmondial.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for benecosBIO Menn 2-i-1 ansikts- og kroppskrem "(Shea-)Smør til huden"

2 anmeldelser på andre språk

4,5 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (50%)
4 stjerner
1 (50%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

2 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 2 anmeldelser på et andre språk.