benecos for men only Håndkrem, 100 ml

For en herlig myk følelse

kr 49 kr 55 -11%

(kr 490 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 100 ml

2 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Med verdifulle oljer
  • Urteaktig duft

Kjøpes ofte sammen med benecos for men only Ansiktskrem, 50 ml

benecos for men only Håndkrem, 100 ml kr 49 (kr 490 / l)
benecos for men only Ansiktskrem, 50 ml kr 49 (kr 980 / l)
Totalpris: kr 98
Beskrivelse

Denne milde håndkremen med frisk duft av urter pleier huden din og gjør den myk. Den milde kombinasjonen av sheasmør og lavendelolje tar seg også av røffe og belastede områder, slik at du er klar for ditt neste eventyr.

Bruk: Påfør en mengde på størrelse med en hasselnøtt på hendene og massér inn.

PAO: 6 måneder

Varenr.: BEN-97763
Innhold: 100 ml
EAN: 4260198097763
Merke: benecos
Konsistens/administrasjonsform: krem
Produkttyper: Herrepleie, Håndpleie
Hudtype: Krevende hud, For alle hudtyper, Tørr hud
Egenskaper: Vegan
Duftnoter: Urteaktig / aromatisk, Lavendel
Sertifikater: BDIH - Cosmos Organic
Emballasjetype: Tube
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Pyrus Malus (Apple) Juice[1], Cetearylalcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Glyceryl Stearate Se, Isoamyl Laurate, Glycerin[2], Glyceryl Caprylate, Benzyl Alcohol, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Dehydroacetic Acid, Lecithin, Parfum[3], Lavandula Hybrida Oil[1], Cedrus Atlantica (Cedarwood) Bark Oil[1], Tocopherol (Vitamin E), Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Tilia Tomentosa Extract[1], Sambucus Nigra (Elderberry) Flower Extract[1], Rosa Canina Fruit Extract[1], Hypericum Perforatum Extract[1], Arctium Lappa (Burdock) Root Extract[1], Urtica Diocia (Nettle) Leaf Extract[1], Citricacid, Linalool[3], Geraniol[3], Limonene[3], Citronellal[3]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fremstilt av økologiske råvarer
  3. naturlig duftsammensetning
Om serien for men only
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: cosmondial GmbH & Co. KG, Industriestraße 23 b, 63834, Sulzbach am Main, Tyskland, www.cosmondial.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for benecos for men only Håndkrem

4,0 av 5 stjerner
5 stjerner
0 (0%)
4 stjerner
1 (100%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering