benecos for men only Ansiktskrem, 50 ml

Støtter deg i hvert eventyr

kr 49 kr 55 -11%

(kr 980 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 50 ml

5 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Absorberes raskt
  • For daglig bruk

Kjøpes ofte sammen med benecos kun for menn 3-i-1 Body Wash, 250 ml

benecos for men only Ansiktskrem, 50 ml kr 49 (kr 980 / l)
benecos kun for menn 3-i-1 Body Wash, 250 ml kr 39 (kr 156 / l)
Totalpris: kr 88
Beskrivelse

Takket være teksturen med fuktighetsgivende Aloe Vera og næringsrik sheasmør, er du med denne ansiktspleien klar for spontane innfall. Kremen trekker raskt inn og etterlater en frisk følelse på huden.

Bruk: Påfør kremen på ansiktshuden og masser den forsiktig inn.

Varenr.: BEN-97770
Innhold: 50 ml
EAN: 4260198097770
Merke: benecos
Bruk ansiktspleie: 24-timers pleie
Konsistens/administrasjonsform: krem
Produkttyper: Ansiktskremer, Herrepleie
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: BDIH - Cosmos Organic
PAO: 6 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Pyrus Malus (Apple) Juice[1], Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate Se, Glycerin Soja Oil[1], Cetearylalcohol, Glycerin[2], Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Benzyl Alcohol, Sodium Cetearyl Sulfate, Parfum[3], Xanthan Gum, Linalool[3], Urtica Diocia (Nettle) Leaf Extract[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Lavandula Angustifolia Flower Extract[1], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Rosa Canina Fruit Extract[1], Tocopherol (Vitamin E), Dehydroacetic Acid, Sodium Citrate, Citricacid, Geraniol[3], Limonene[3], Citronellal[3], Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Arctium Lappa (Burdock) Root Extract[1], Rosa Canina Fruit Extract[1], Hypericum Perforatum Flower Extract[1], Sambucus Nigra (Elderberry) Flower Extract[1], Tilia Tomentosa Extract[1], Cumarin[3]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fremstilt av økologiske råvarer
  3. naturlig duftsammensetning
Om serien for men only
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: cosmondial GmbH & Co. KG, Industriestraße 23 b, 63834, Sulzbach am Main, Tyskland, www.cosmondial.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for benecos for men only Ansiktskrem

6 anmeldelser på andre språk

4,6 av 5 stjerner
5 stjerner
6 (75%)
4 stjerner
1 (12%)
3 stjerner
1 (12%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

8 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 6 anmeldelser på et andre språk.