BEMA COSMETICI HairPro Antiflass Sjampo, 200 ml

Normaliserende rens for hår og hodebunn

kr 150 kr 167 -10%

(kr 750 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 136 / stk.-19%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Ved flass
  • Balanserende egenskaper
  • Optimalt pleiende
  • ICEA ICEA
  • Nikkeltestet Nikkeltestet
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml

BEMA COSMETICI HairPro Antiflass Sjampo, 200 ml kr 150 (kr 750 / l)
Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml kr 138 (kr 690 / l)
Totalpris: kr 288
Beskrivelse

Denne sjampoen er spesielt utviklet for rens ved flass. Den er tilpasset behovene til denne hårtypen takket være utvalgte ingredienser som Copaiba-balsam, hydrolater fra appelsin og rosmarin samt Piroctonolamin.

Varenr.: BEM-1354
Innhold: 200 ml
EAN: 8010047113542
Merke: BEMA COSMETICI
BEMAs produktlinjer: HairPro
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Flassende hår
Egenskaper: Nikkeltestet, Unisex, Vegan
Sertifikater: ICEA
Bestanddeler (INCI)

Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Water[2], Rosmarinus Officinalis Leaf Water, Aqua[2], Ammoniumlaurylsulfat, Lauryl Glucoside, Erythritol, Sodium Chloride, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Piroctone Olamine, Copaifera Officinalis (Balsam Copaiba) Resin[2], Bertholletia Excelsa Seed Oil[2], Glyceryl Oleate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[2], Macadamia Ternifolia Seed Oil[2], Hydrolized Rice Protein, Dicaprylyl Ether, Lauryl Alcohol, Benzoic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Parfum[1], Limonene[3]

  1. av naturlig opprinnelse
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
  3. fra naturlige eteriske oljer
Passende produkter
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Bema Cosmetici S.r.l., Via G. Pascoli 34/36, 45100, Rovigo (RO), Italia, www.bemacosmetici.com/it

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for BEMA COSMETICI HairPro Antiflass Sjampo

12 anmeldelser på andre språk

4,1 av 5 stjerner
5 stjerner
13 (46%)
4 stjerner
10 (35%)
3 stjerner
3 (10%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
2 (7%)

28 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 12 anmeldelser på et andre språk.