beltàbios Argan Dusjbad, 250 ml

Glattende rengjøring, som stryker huden varsomt!

kr 89 kr 99 -10%

(kr 356 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

6 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Særlig mild mot huden
  • Med antioksidant vitamin E
  • Vegansk og testet på nikkel
  • ICEA ICEA
  • Nikkeltestet Nikkeltestet
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med Santé – naturally. Intens Fuktighetssjampo, 950 ml

beltàbios Argan Dusjbad, 250 ml kr 89 (kr 356 / l)
Santé – naturally. Intens Fuktighetssjampo, 950 ml kr 140 (kr 147 / l)
Totalpris: kr 229
Beskrivelse

Denne dusjbadet er ideell for daglig bruk. Den inneholder glattende og antioksidantrike ingredienser som arganolje og Vitamin E, som stryker huden varsomt og etterlater en delikat, naturlig duft.

Bruk:

  • Rist godt før bruk.
  • Tilsett 1-2 spiseskjeer av produktet i badekaret, eller bruk direkte på en svamp.

  • vegansk
  • testet på nikkel (<1 PPM)
  • dermatologisk testet på sensitiv hud
  • PAO: 6 måneder
Varenr.: BJO-ECO-BEL45269
Innhold: 250 ml
EAN: 8032649452690
Merke: beltàbios
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper, Moden hud, Tørr hud
Egenskaper: Nikkeltestet, Unisex, Vegan
Sertifikater: ICEA
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Glycerin, Sodium Coco­ Sulfate, Parfum, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Sodium Arganamphoacetate, Tocopherol (Vitamin E), Xanthan Gum, Caprylyl/Capryl Glucoside, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Lactic Acid

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Om arganserien
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: San.Eco.Vit. srl, Viale delle Industrie 5, 20881, Bernareggio (MB), Italia, www.sanecovit.com

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for beltàbios Argan Dusjbad

4,3 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (33%)
4 stjerner
2 (66%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

3 vurderinger