Ayluna Shampoo urtekunnskap, 250 ml

Med økologisk rosmarin og einerolje

kr 129 kr 144 -10%

(kr 516 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

9 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 118 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For flassete hår og psoriasis
  • Finporet skum
  • Bitter, røykaktig duft

Kjøpes ofte sammen med Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml

Ayluna Shampoo urtekunnskap, 250 ml kr 129 (kr 516 / l)
Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml kr 138 (kr 690 / l)
Totalpris: kr 267
Beskrivelse

Dette mørkebrune, intense shampooet med økologisk rosmarin og einerolje gir flassfritt hår og en avspent, avslappet hodebunn. Det er også ideelt ved psoriasis. Det finporede, sanselige skummet utstråler en bitter og karakteristisk duft. Shampooet er fritt for silikoner, paraffiner, syntetiske fargestoffer og dufter.

Merk: Ikke egnet for daglig hårvask. De naturlige virkestoffene er svært sterke.

Varenr.: AYL-11010
Innhold: 250 ml
EAN: 4260512462000
Merke: Ayluna
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Flassende hår
Egenskaper: Halal, Unisex, Vegan
Sertifikater: BDIH - Cosmos Organic
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Lauryl Glucoside, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Water[1], Sodium Coco­ Sulfate, Salvia Officinalis (Sage) Water[1], Coco Glucoside, Glycyrrhiza Glabra Root Water[1], Betula Pubescens (bjørk) Kvistekstrakt[1], Sodium Cocoyl Glutamat, Disodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Oleate, Inulin, Betaine, Glycerin, Maris Sal, Juniperus Oxycedrus Wood Oil, Lactic Acid, Arginine Ferulate, Pca Glyceryl Oleate, Phytic Acid, Pca Ethyl Cocoyl Arginate, Levulinic Acid, Sodium Levulinate

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Ayluna Naturkosmetik GmbH, Fluthamelstr. 1, 31789, Hameln, Tyskland, info@ayluna.de, www.ayluna.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Ayluna Shampoo urtekunnskap

3 anmeldelser på andre språk

3,3 av 5 stjerner
5 stjerner
2 (28%)
4 stjerner
1 (14%)
3 stjerner
2 (28%)
2 stjerner
1 (14%)
1 stjerne
1 (14%)

7 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 3 anmeldelser på et andre språk.