ATTITUDE Super Leaves Shampoo Maternity, 473 ml

Vakker glans og sikre, naturlige ingredienser

kr 121 kr 135 -10%

(kr 256 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 473 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 110 / stk.-19%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hårtyper
  • Skånsom rens
  • Hypoallergen

Kjøpes ofte sammen med Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml

ATTITUDE Super Leaves Shampoo Maternity, 473 ml kr 121 (kr 256 / l)
Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml kr 138 (kr 690 / l)
Totalpris: kr 259
Beskrivelse

Under svangerskapet er det viktig å finne et pleieprodukt som inneholder trygge ingredienser. Super Leaves Shampoo Maternity er spesielt utviklet for denne perioden. Den renser skånsomt, er hypoallergen og trygg for både mor og barn.

PAO: 12 måneder

Varenr.: XBO-AT-11011
Innhold: 473 ml
EAN: 626232110111
Merke: ATTITUDE
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Trygg under graviditet
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Glycerin, Sodium Cocoyl Isethionate, Lauryl Hydroxysultaine, Citric Acid, Inulin, Glyceryl Oleate, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Potassium Sorbate, Panthenol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vaccinium Myrtillus Leaf Extract, Methyldihydrojasmonate[1], Pentadecalactone[1], Phenethyl Acetate[1], Triethylcitrate[1], Vanillin[1]

  1. parfyme
Om Super Leaves-serien
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: ATTITUDE, 231 rue Saint-Honoré, 75001, Paris, Frankrike, info@attitudeliving.com

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for ATTITUDE Super Leaves Shampoo Maternity

3 anmeldelser på andre språk

4,8 av 5 stjerner
5 stjerner
4 (80%)
4 stjerner
1 (20%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

5 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 3 anmeldelser på et andre språk.