Apeiron Oppkvikkende fotvaskgel, 200 ml

Hverdagsluksus

kr 128 kr 143 -10%

(kr 640 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For tørr og sensitiv hud
  • Mild og forfriskende
  • Også egnet for diabetikere
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med Rezepte der Oma Gertrude Rikholdig fotkrem, 75 ml

Apeiron Oppkvikkende fotvaskgel, 200 ml kr 128 (kr 640 / l)
Rezepte der Oma Gertrude Rikholdig fotkrem, 75 ml kr 29 (kr 387 / l)
Totalpris: kr 157
Beskrivelse

Føttene renses skånsomt og naturlig med denne vaskegelen. Den gir intensiv fuktighet og beskytter mot uttørking, mens sansene skjemmes bort med sitrusduft. Ideell også for diabetikere.

Bruk: For daglig fotvask eller bad.

Tips: Kan også brukes som en pleiedusj for andre sensitive kroppsområder eller for hele kroppen.

Varenr.: AP-4430
Innhold: 200 ml
EAN: 4251191844300
Merke: Apeiron
Konsistens/administrasjonsform: Gel
Produkttyper: Fotpleie
Hudtype: Sensitiv hud, Tørr hud
Egenskaper: Alkoholfri, Ayurvedisk, Unisex, Vegan
Duftnoter: Sitrusaktig
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Maris Sal, Sodium Chloride, Citrus Grandis (Pomelo) Peel Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Sweet Orange) Peel, Xanthan Gum, Citricacid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Limonene[1]

  1. fra naturlige eteriske oljer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Spa Vivent Vertriebs GmbH, Regesbosteler Str. 6, 21279, Hollenstedt, Tyskland, info@spavivent.de, www.spavivent.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Apeiron Oppkvikkende fotvaskgel

5 anmeldelser på andre språk

3,3 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (8%)
4 stjerner
5 (41%)
3 stjerner
4 (33%)
2 stjerner
1 (8%)
1 stjerne
1 (8%)

12 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 5 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder