Antos Balsam, 200 ml

Gjør håret mykt og forbedrer gre gjennom!

kr 80 kr 89 -10%

(kr 400 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 72 / stk.-19%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hårtyper
  • Anti-frizz-effekt
  • Virker næringsgivende
  • Vegansk
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med URTEKRAM Parfymefri balsam for sensitiv hodebunn, 180 ml

Antos Balsam, 200 ml kr 80 (kr 400 / l)
URTEKRAM Parfymefri balsam for sensitiv hodebunn, 180 ml kr 80 (kr 444 / l)
Totalpris: kr 160
Beskrivelse

Denne balsamen gir silkemykt og glansfullt hår, og hjelper til med å forhindre statisk elektrisitet. Ved regelmessig bruk fremmer balsamen hårhelsen og styrker håret.

Bruk:

  • Fordel en liten mengde av produktet i lengdene og spissene etter hårvask.
  • La virke i noen minutter og skyll deretter ut.

Aktive ingredienser:

  • Ginseng- og brennesleekstrakter
Varenr.: ATS-S6-N
Innhold: 200 ml
EAN: 8051122770335
Merke: Antos
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Unisex, Vegan
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Glycerin, Squalen, C13‐15 Alkane, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate Se, Linum Usitatissimum Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Isoamyl Laurate, Pca Glyceryl Oleate, Xanthan Gum, Parfum, Sodium Anisate, Sodium Levulinate, Glyceryl Caprylate, Panax Ginseng Root Extract, Urtica Diocia (Nettle) Leaf Extract, Tocopherylacetat, Lactic Acid

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Emmedue Cosmetics srl, Via Mameli 5, 15033, Casale Monferrato (AL), Italia, emmeduecosmetics@pec.it

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Antos Balsam

18 anmeldelser på andre språk

3,8 av 5 stjerner
5 stjerner
13 (40%)
4 stjerner
5 (15%)
3 stjerner
9 (28%)
2 stjerner
3 (9%)
1 stjerne
2 (6%)

32 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 18 anmeldelser på et andre språk.