Antos Anti-strekkmerkeolje, 130 ml

Støtter hudens elastisitet!

kr 79 kr 88 -10%

(kr 608 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 130 ml

6 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Skånsom sitrusduft
  • Virker oppstrammende og styrkende

Kjøpes ofte sammen med Antos Oppstrammende kroppskrem, 200 ml

Antos Anti-strekkmerkeolje, 130 ml kr 79 (kr 608 / l)
Antos Oppstrammende kroppskrem, 200 ml kr 109 (kr 545 / l)
Totalpris: kr 188
Beskrivelse

Den konsekvente og regelmessige bruken av denne oljen hjelper til med å forhindre dannelsen av strekkmerker og støtter hudens elastisitet. Den inneholder også ekstrakter som gir huden mer fasthet og tone.

Bruk:

  • Påfør daglig over hele kroppen eller på spesifikke områder der strekkmerker mest sannsynlig kan oppstå (lår, mage, hofter).
  • Masser en liten mengde produkt inn i huden til det er helt absorbert.
Varenr.: ATS-PM204
Innhold: 130 ml
EAN: 8051122770489
Merke: Antos
Produkttyper: Hudpleieoljer
Hudtype: For alle hudtyper
Bestanddeler (INCI)

Caprylic/Capric Triglyceride[2], Triticum Sativum Seed Oil[2], Macadamia Ternifolia (Macadamia) Oil[2], Persea Gratissima (Avocado) Oil[2], Panax Ginseng Extract[1], Echinacea Ternifolia Extract[1], Equisetum Arvense Extract[1], Thymus Serpyllum Extract[1], Cucumis Sativus-ekstrakt, Achillea Millefolium Extract[1], Prunus Africana-ekstrakt, Paullinia Cupana-ekstrakt[1], Citrus Limon Oil[2], Eterisk olje av sitrus aurantium[2], Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Limonene, Linalool

  1. fra økologisk dyrking
  2. godkjente råvarer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Emmedue Cosmetics srl, Via Mameli 5, 15033, Casale Monferrato (AL), Italia, emmeduecosmetics@pec.it

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Antos Anti-strekkmerkeolje

11 anmeldelser på andre språk

4,7 av 5 stjerner
5 stjerner
17 (73%)
4 stjerner
5 (21%)
3 stjerner
1 (4%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

23 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 11 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder