FREE! Organics Solid balsam, 50 g

Rik balsam i zero-waste format

kr 39 kr 44 -11%

(kr 780 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 50 g

På lager fra og med 09. oktober

Hvorfor tar det lengre tid?

Hvorfor tar det lengre tid? Denne varen er ikke på lager for øyeblikket, men den kommer snart. Du kan bestille nå. Vi sender deg varen med én gang vi får den på lager. Lukk meldingen

Leveres før tirsdag, 20. oktober

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hårtyper
  • Temmer frizz
  • Fuktighetsgivende og nærende

Kjøpes ofte sammen med FREE! Organics repair & care Solid Shampoo, 50 g

FREE! Organics Solid balsam, 50 g kr 39 (kr 780 / kg)
FREE! Organics repair & care Solid Shampoo, 50 g kr 39 (kr 780 / kg)
Totalpris: kr 78
Beskrivelse

Denne balsamen gir en intensiv, fuktighetsgivende pleie og passer for alle hårtyper. Den trenger dypt inn i håret for å nære og styrke det fra innsiden, og bringer tilbake dets naturlige glans. Beriket med fine pleieoljer bekjemper balsamen effektivt frizz og sørger for en stabil hårstruktur. Den herlige duften av vanilje og appelsin gjør bruken til en sanselig opplevelse.

Bruk:

  • Skum opp den faste balsamen mellom hendene eller direkte på fuktig hår.
  • Masser det rike skummet forsiktig inn i hår og hodebunn.
  • Skyll grundig.
Varenr.: FREE-6300004
Innhold: 50 g
EAN: 4262390070254
Merke: FREE! Organics
Fargetoner: Alle hårfarger
Konsistens/administrasjonsform: fast stoff
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Alkoholfri, Glutenfri, Unisex, Vegan
Duftnoter: Vaniljeaktig, Sitrusaktig
Sertifikater: ECOCERT - Cosmos Natural
Emballasjetype: Karton
Bestanddeler (INCI)

Zea Mays Starch[2], Cetearylalcohol, Caolin Clay, Inulin[2], Cocos Nucifera (Coconut) Oil[2], Aqua, Coco Glucoside, Coco Caprylate/Caprate, Glyceryl Caprylate/Caprate, Sodium Stearoyl Glutamate, Glyceryl Stearate, Parfum, Limonene, Cetearyl Glucoside, Citric Acid, Glycerin[1], Distearoylethyl Dimonium Chlorid, Lauryl Glucoside, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Linalool, Citral

  1. fremstilt av økologiske ingredienser
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
Tilbehør
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Free Organics GmbH, Otto-Kipp-Straße 3, 23684 , Scharbeutz, Tyskland, www.freeorganics.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for FREE! Organics Solid balsam

3 anmeldelser på andre språk

2,5 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (16%)
4 stjerner
1 (16%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
2 (33%)
1 stjerne
2 (33%)

6 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 3 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder