Anthyllis Hårbalsam med økologisk linfrøekstrakt, 300 ml

Vegansk og pleiende formulering

kr 84 kr 94 -11%

(kr 280 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 300 ml

5 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hårtyper
    Duft av økologisk appelsinolje
    Med økologisk sheasmør og panthenol

Kjøpes ofte sammen med URTEKRAM Beroligende Lavendelsjampo, 500 ml

Anthyllis Hårbalsam med økologisk linfrøekstrakt, 300 ml kr 84 (kr 280 / l)
URTEKRAM Beroligende Lavendelsjampo, 500 ml kr 125 (kr 250 / l)
Totalpris: kr 209
Beskrivelse

Hårbalsamen fra Anthyllis imponerer med sin innovative formulering som inneholder 98 % naturlige ingredienser. Den inneholder panthenol som tilfører fuktighet, økologisk sheasmør som gir en silkemyk følelse, mens hydrolyserte risproteiner kan styrke håret.

Den inneholder også verdifull økologisk linfrøekstrakt samt eterisk økologisk appelsinolje - for en herlig frisk duft!

Bruk:
Påfør balsamen på fuktig hår etter sjamponering, la den virke i 2-3 minutter og skyll grundig ut.

Varenr.: XBO-GP-ANTH013
Innhold: 300 ml
EAN: 8002849928899
Merke: Anthyllis
Fargetoner: Alle hårfarger
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: AIAB
PAO: 12 måneder
Bestanddeler (INCI)

Aqua[1], Cetearylalcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil[1], Dicaprylyl Ether, Lauryl Alcohol, Panthenol, Hydrolized Rice Protein, Linum Usitatissimum Seed Extract[1], Lactic Acid, Parfum[1], Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Limonene, Vanillin

  1. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Pierpaoli srl, via Mattei 20, 60019, Senigallia (AN), Italia, www.pierpaoli.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Anthyllis Hårbalsam med økologisk linfrøekstrakt

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder