Anthyllis Flasskontroll Shampoo, 300 ml

Naturlig formulering for din pleieopplevelse

kr 79 kr 88 -10%

(kr 263 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 300 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 72 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Med økologisk brennesleekstrakt
  • Med økologisk salvieekstrakt
  • Vegan formulering

Kjøpes ofte sammen med Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml

Anthyllis Flasskontroll Shampoo, 300 ml kr 79 (kr 263 / l)
Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml kr 138 (kr 690 / l)
Totalpris: kr 217
Beskrivelse

Dette shampooet fra Anthyllis er ideelt for alle som har en tendens til flass. Det inneholder verdifull, balanserende økologisk brennesleekstrakt samt rensende økologisk salvieekstrakt og eterisk rosmarinolje.

Den veganske formuleringen er basert på 96 % naturlige ingredienser og gir både hår og hodebunn en herlig frisk følelse!

Bruk:
Fordel en liten mengde av shampooet i vått hår og masser det inn. La det virke i noen minutter og skyll det ut igjen. Gjenta ved behov.

Varenr.: XBO-GP-ANTH012
Innhold: 300 ml
EAN: 8002849928868
Merke: Anthyllis
Fargetoner: Alle hårfarger
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Shampoer
Hudtype: For alle hudtyper
Hårtype: Flassende hår
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: AIAB
PAO: 12 måneder
Bestanddeler (INCI)

Aqua[1], Sorbit, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Glycerin, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Caprylyl/Capryl Glucoside, Lauryl Glucoside, Piroctone Olamine, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Flower Oil, Urtica Diocia (Nettle) Leaf Extract[1], Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract[1], Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Chloride, Lactic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Camphor, Pinene

  1. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Pierpaoli srl, via Mattei 20, 60019, Senigallia (AN), Italia, www.pierpaoli.com

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Anthyllis Flasskontroll Shampoo

2 anmeldelser på andre språk

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
3 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

3 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 2 anmeldelser på et andre språk.