Alkemilla Eco Bio Cosmetic ALKHAIR Volumshampoo, 250 ml

Inneholder styrkende planteekstrakter - ideell for daglig bruk!

kr 159 kr 177 -10%

(kr 636 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For fint og livløst hår
  • Med soyaproteiner
  • Vegansk og testet for nikkel

Kjøpes ofte sammen med Alkemilla Eco Bio Cosmetic ALKHAIR Multivitamin Hårmaske, 200 ml

Alkemilla Eco Bio Cosmetic ALKHAIR Volumshampoo, 250 ml kr 159 (kr 636 / l)
Alkemilla Eco Bio Cosmetic ALKHAIR Multivitamin Hårmaske, 200 ml kr 169 (kr 845 / l)
Totalpris: kr 328
Beskrivelse

ALKHAIR Volumshampoo fra Alkemilla pleier og renser daglig fint og livløst hår.

Shampooen inneholder økologiske ekstrakter fra havre, hirse, mandel og solsikke som i kombinasjon med soyaproteiner legger seg som en beskyttende mikrofilm rundt håret. Dette bidrar til å motvirke hårbrudd og slitasje, samtidig som det gir håret fylde.

Bruk:

  • Påfør en liten mengde av produktet i fuktig hår, skum opp, og skyll deretter ut.

Egenskaper:

  • AIAB-sertifisert
  • Testet for nikkel, krom og kobolt
  • Vegansk og uten dyretesting
  • pH-verdi: 5,5-5,6
Varenr.: ALK-0146
Innhold: 250 ml
EAN: 8051414384332
Merke: Alkemilla Eco Bio Cosmetic
ALKEMILLA: K-HAIR
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Fint hår, Slitt hår
Egenskaper: Nikkeltestet, Vegan
Sertifikater: AIAB, Leaping Bunny
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Cocoyl Sarcosinate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Ammoniumlaurylsulfat, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract[1], Prunus Amygdalus Dulcis Fruit Extract[1], Panicum Miliaceum Seed Extract[1], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Hydrolyzed Soy Protein, Glycerin, Behenamidopropyl Dimethylamine, Lactic Acid, Benzyl Alcohol, Parfum, Sodium Benzoate, Sodium Dehydroacetate, Cumarin

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Alkemilla Eco Bio Cosmetic SRL, Via Santa Caterina 1/O, 74016 , Massafra (TA), Italia, info@alkemillacosmetici.it

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Alkemilla Eco Bio Cosmetic ALKHAIR Volumshampoo

27 anmeldelser på andre språk

3,9 av 5 stjerner
5 stjerner
19 (37%)
4 stjerner
15 (29%)
3 stjerner
12 (23%)
2 stjerner
3 (5%)
1 stjerne
2 (3%)

51 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 27 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder