Florame Helichrysum Hydrolat, 200 ml

Perfekt som tillegg til ansiktspleien din

kr 133 kr 148 -10%

(kr 665 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For sensitiv hud
  • Beskyttende egenskaper
  • Toniserer & strammer

Kjøpes ofte sammen med Florame Rosenhydrolat, 200 ml

Florame Helichrysum Hydrolat, 200 ml kr 133 (kr 665 / l)
Florame Rosenhydrolat, 200 ml kr 144 (kr 720 / l)
Totalpris: kr 277
Beskrivelse

Stråblomst, også kjent som Helichrysum, kalles ofte Immortelle fordi dens blomster aldri visner. Den er kjent for sine utrolige beskyttende egenskaper, noe som gjør den til en ideell aktiv ingrediens for å pleie sensitiv hud. I tillegg har immortellevann toniserende og strammende egenskaper.

Bruk:

  • Enten påfør med en bomullspad med sirkelbevegelser på ansiktet, eller spray direkte på ansiktet.
  • Husk å tørk huden forsiktig for å unngå uttørking.
Varenr.: XDK-FAM-818815
Innhold: 200 ml
EAN: 3516170022430
Merke: Florame
Planteslag: Immortelle – Evighetsblomst
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Blomsterhydrolater
Hudtype: Sensitiv hud
Egenskaper: Alkoholfri, Vegan
Duftnoter: Blomsteraktig, Krydret
Sertifikater: ECOCERT - Cosmos Organic, One Voice, Cosmébio - Cosmos Organic
PAO: 6 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Sprayflaske
Bestanddeler (INCI)

Helichrysum Italicum Flower Water[1], Leuconostoc/ Radish Root Ferment Filtrate, Aqua, Limonene

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Florame Helichrysum Hydrolat

8 anmeldelser på andre språk

3,1 av 5 stjerner
5 stjerner
3 (33%)
4 stjerner
2 (22%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
1 (11%)
1 stjerne
3 (33%)

9 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 8 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder