youfreen Fast dusjsåpe lovely berry, 75 g

Skånsom rengjøring med fruktig duftopplevelse

kr 58 kr 65 -11%

(kr 773 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 75 g

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Gir mykhet
  • Bærekraftig og miljøvennlig

Kjøpes ofte sammen med youfreen Fast dusj funky breeze, 75 g

youfreen Fast dusjsåpe lovely berry, 75 g kr 58 (kr 773 / kg)
youfreen Fast dusj funky breeze, 75 g kr 58 (kr 773 / kg)
Totalpris: kr 116
Beskrivelse

Opplev ren forfriskning med den faste dusjsåpen fra youfreen. Den milde formelen egner seg godt for hele familien og etterlater en fløyelsmyk hudfølelse. Den forførende bærlukten omslutter kroppen og gir en fantastisk duftopplevelse. Denne faste såpen lager en nydelig myk skum og unngår skadelige mikroplaster og PEGs. Ta vare på deg selv og miljøet ditt og spar en betydelig mengde plastavfall.

Varenr.: YOU-200502
Innhold: 75 g
EAN: 4270003225984
Merke: youfreen
Konsistens/administrasjonsform: fast stoff
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper, Ung hud
Egenskaper: Trygg under graviditet, Unisex, Vegan
Duftnoter: Fruktig
For hvem?: Barn
Bestanddeler (INCI)

Sodium Coco­ Sulfate, Zea Mays Starch[1], Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Aqua, Citricacid, Glycerin, Parfum[2], Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Citrate, Mica, CI 77891 (Titanium Dioxid), CI 77491 (Iron Oxide), CI 77742 (Manganese Violet), CI 77861 (Tin Oxide)

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. basert på utelukkende naturlige ingredienser
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: youfreen GmbH & Co. KG, Schimmelmannstrasse 15a, 22043, Hamburg, Tyskland, www.youfreen.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for youfreen Fast dusjsåpe lovely berry

2 anmeldelser på andre språk

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
3 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

3 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 2 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder