youfreen Fast dusj funky breeze, 75 g

Skånsom rengjøring for store og små

kr 58 kr 65 -11%

(kr 773 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 75 g

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Med middelhavspreg
  • Gir mykhet

Kjøpes ofte sammen med youfreen Fast dusjsåpe lovely berry, 75 g

youfreen Fast dusj funky breeze, 75 g kr 58 (kr 773 / kg)
youfreen Fast dusjsåpe lovely berry, 75 g kr 58 (kr 773 / kg)
Totalpris: kr 116
Beskrivelse

Den milde formelen inneholder verdifull kokosolje som renser huden og samtidig gir intens fuktighet. Den naturlig friske duften av sitron kompletteres ideelt med maritime nyanser, og skaper en fantastisk dusjopplevelse. Den faste dusjgeleen passer for hele familien og tar hensyn til miljøet. Den vannfrie formuleringen sparer årlig store mengder plastavfall.

Varenr.: YOU-200552
Innhold: 75 g
EAN: 4270003225991
Merke: youfreen
Konsistens/administrasjonsform: fast stoff
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper, Ung hud
Egenskaper: Trygg under graviditet, Unisex, Vegan
Duftnoter: Sitrusaktig
For hvem?: Barn
Bestanddeler (INCI)

Sodium Coco­ Sulfate, Zea Mays Starch[1], Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Aqua, Citricacid, Glycerin, Parfum[2], Limonene, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Citrate, Linalool, Mica, CI 77891 (Titanium Dioxid), CI 77492 (Iron Oxide)

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. basert på utelukkende naturlige ingredienser
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: youfreen GmbH & Co. KG, Schimmelmannstrasse 15a, 22043, Hamburg, Tyskland, www.youfreen.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for youfreen Fast dusj funky breeze