You & Oil Tannkrem 5/1 - Mandarin + Mynte, 90 g

Tannkrem med verdifulle oljer fra tetre og kokosnøtt

kr 70 kr 78 -10%

(kr 778 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 90 g

På lager fra og med 28. oktober

Hvorfor tar det lengre tid?

Hvorfor tar det lengre tid? Denne varen er ikke på lager for øyeblikket, men den kommer snart. Du kan bestille nå. Vi sender deg varen med én gang vi får den på lager. Lukk meldingen

Leveres før fredag, 06. november

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 63 / stk.-19%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Fluorfri formel
  • Basert på eteriske oljer
  • Frisker opp pusten
  • Unisex Unisex

Kjøpes ofte sammen med Niyok Munnskyll Peppermynte, 500 ml

You & Oil Tannkrem 5/1 - Mandarin + Mynte, 90 g kr 70 (kr 778 / kg)
Niyok Munnskyll Peppermynte, 500 ml kr 90 (kr 180 / l)
Totalpris: kr 160
Beskrivelse

Den fluorfrie 5/1 tannkremen fra You & Oil er laget på grunnlag av eteriske oljer. De verdifulle oljene og ekstraktene fra kokosnøtt, tetre, mandarin og ananas frisker opp pusten i løpet av få sekunder og støtter en ren og velpleid munnfølelse. Mentol sørger i tillegg for en behagelig friskhet. Passer for voksne og barn fra 7 år.

Varenr.: XBO-SCT-BH02
Innhold: 90 g
EAN: 4779059700112
Merke: You & Oil
Produkttyper: Munn- og tannpleie
Egenskaper: Fluoridfri, Sulfatfri, Unisex
Bestanddeler (INCI)

Calcium Carbonate, Aqua, Sorbit, Elaeis Guineensis (Palm) Butter, Glycerin, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Menthol, Sodium Chloride, Stevioside, Malaleuca Alternifolia (Teebaum) Oil, Citrus Nobilis (Mandarine Orange) Extract, Ananas Sativus Fruit Extrat, Maltodextrin, Cinnamomum Zeylanicum Extract, Mineral Salts, Charcoal Powder, Xanthan Gum, Coco Caprylate/Caprate, Sodium Coco­ Sulfate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene[1], Linalool[1]

  1. naturlige bestanddeler av den eteriske oljen
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for You & Oil Tannkrem 5/1 - Mandarin + Mynte

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder