Weleda Sole tannkrem, 75 ml

Med løselige natriumkarbonat-pussekropper

kr 55 kr 62 -11%

(kr 733 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 75 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 50 / stk.-19%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Spesielt skånsom og lite abrasiv
  • Stimulerer selv-rensing
  • Lett saltaktig og myntesmak

Kjøpes ofte sammen med Weleda Ratanhia-tannkrem, 75 ml

Weleda Sole tannkrem, 75 ml kr 55 (kr 733 / l)
Weleda Ratanhia-tannkrem, 75 ml kr 54 (kr 720 / l)
Totalpris: kr 109
Beskrivelse

Weleda Sole-tannkrem renser skånsomt med sine løselige salt-pussekropper. Ny dannelse av tannstein kan dermed hemmes. Pussekroppene, som består av saltkristaller, stimulerer samtidig spyttproduksjonen, noe som kan fremme den fysiologiske selvrensingen. Stimulerende peppermynteolje avrunder den priklende, lett salte smaken.

Bruk:

  • Sole-tannkremen påføres på den tørre tannbørsten.
  • Deretter rengjøres tenner og tannkjøtt med lett trykk og sirkulære bevegelser.
Varenr.: WEL-102280
Innhold: 75 ml
EAN: 4001638098090
Merke: Weleda
Konsistens/administrasjonsform: krem
Produkttyper: Munn- og tannpleie
Egenskaper: Fluoridfri, Unisex
Duftnoter: Mynte / mintaktig
Sertifikater: NaTrue
Advarselsmerknad: For barn under 6 år: Bruk bare en mengde tannkrem på størrelse med en ert. For å unngå overdreven svelging, bør du bare pusse tennene under tilsyn. Kontakt tannlege eller lege hvis du får i deg for mye fluor.
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
RDA: Svært lite slipende: RDA = 0–20
Emballasjetype: Tube
Bestanddeler (INCI)

Sodium Bicarbonate, Aqua, Glycerin, Silicia, Mentha Piperita Oil, Prunus Spinosa Fruit Juice[1], Sea Salt, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Acacia Senegal Gum, Xanthan Gum, Alcohol Denat, Commiphora Myrrha Resin Extract, Esculin, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Bark Extract, Krameria Triandra Root Extract, Flavor, Anethole, Beta-Caryophyllene, Camphor, Eucalyptus Globulus Oil, Lavandula Oil/Extract, Limonene, Linalool, Linalyl Acetate, Mentha Piperita Oil, Menthol, Pinene

  1. fra økologisk dyrking
Tilbehør
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Weleda AG, Möhlerstraße 3 - 5, 73525, Schwäbisch Gmünd, Tyskland, www.weleda.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Weleda Sole tannkrem

155 anmeldelser på andre språk

4,5 av 5 stjerner
5 stjerner
174 (64%)
4 stjerner
62 (22%)
3 stjerner
24 (8%)
2 stjerner
6 (2%)
1 stjerne
4 (1%)

270 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 155 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder