Weleda KIDS 2in1 Dusj & Sjampo Fruktig Appelsin, 150 ml

Skånsom mot hud & hår, mild mot øynene!

kr 66

(kr 440 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 150 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 2 bare kr 62 / stk.-6%
  • fra 3 bare kr 59 / stk.-11%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Med rene, plantebaserte tensider
  • Bevarer hudens fuktighetsbalanse
  • Mild fruktig duft

Kjøpes ofte sammen med Weleda KIDS 2in1 Dusj & Shampoo Sprudlende Lime, 150 ml

Weleda KIDS 2in1 Dusj & Sjampo Fruktig Appelsin, 150 ml kr 66 (kr 440 / l)
Weleda KIDS 2in1 Dusj & Shampoo Sprudlende Lime, 150 ml kr 66 (kr 440 / l)
Totalpris: kr 132
Beskrivelse

Så kommer det gode humøret! Solvarm og fruktig appelsinolje, kombinert med varme vaniljetoner, skaper en behagelig atmosfære på badet, mens den spesielt milde, veganske formelen renser hud og hår på en ytterst skånsom måte. Formuleringen er dessuten utviklet slik at den ikke svir i øynene, noe som gjør vasken til en sann glede for små eventyrere.

Bruk:

  • Påfør noen dråper på hud og hår, skum forsiktig opp og skyll grundig med vann.

  • Fri for råvarer fra mineralolje
  • Renser skånsomt
  • Tørker ikke ut huden
  • Uten syntetiske farge-, duft- og konserveringsmidler
  • Fri for animalske råvarer
Varenr.: WEL-101801
Innhold: 150 ml
EAN: 4001638075114
Merke: Weleda
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: 2-i-1 sjampo og dusjgel, Kroppsrens
Hudtype: Sensitiv hud, Ung hud
Hårtype: Følsom hodebunn
Egenskaper: Vegan
Duftnoter: Fruktig
Sertifikater: NaTrue
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil[1], Glycerin, Coco Glucoside, Alcohol[1], Disodium Cocoyl Glutamate, Carrageenan, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Calendula Officinalis Flower Extract[1], Xanthan Gum, Lactic Acid, Sodium Cocoyl Glutamat, Parfum[2], Limonene[2], Linalool[2], Benzylbenzoat[2], Citral[2]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fra naturlige eteriske oljer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Weleda AG, Möhlerstraße 3 - 5, 73525, Schwäbisch Gmünd, Tyskland, www.weleda.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Weleda KIDS 2in1 Dusj & Sjampo Fruktig Appelsin

16 anmeldelser på andre språk

4,3 av 5 stjerner
5 stjerner
18 (64%)
4 stjerner
5 (17%)
3 stjerner
1 (3%)
2 stjerner
2 (7%)
1 stjerne
2 (7%)

28 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 16 anmeldelser på et andre språk.