Weleda Forfriskende dusjkrem med sitrus, 20 ml

Fantastisk oppkvikkende med mye friskhet

kr 14 kr 16 -13%

(kr 700 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 20 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For tørr og normal hud
  • Til daglig bruk
  • Særlig mild pleie

Kjøpes ofte sammen med Weleda Inspire Shower Cream Granateple, 20 ml

Weleda Forfriskende dusjkrem med sitrus, 20 ml kr 14 (kr 700 / l)
Weleda Inspire Shower Cream Granateple, 20 ml kr 14 (kr 700 / l)
Totalpris: kr 28
Beskrivelse

Dagen starter best med en behagelig frisk opplevelse. Med Citrus Refresh Dusch tankes både kropp og sinn med ny energi, og huden din får en skånsom og pleiende dusjopplevelse. Økologisk dyrkede sitroner dufter oppkvikkende og gir letthet og friskhet.

Bruk: Påfør på våt hud, massér inn og skyll deretter med vann.

Varenr.: WEL-2KP083-PROMO
Innhold: 20 ml
EAN: 42140146
Merke: Weleda
Konsistens/administrasjonsform: Gel
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper, Normal hud, Tørr hud
Egenskaper: Unisex, Vegan
Duftnoter: Sitrusaktig
Sertifikater: NaTrue
Emballasjetype: Flaske, Tube, Reisestørrelse – Travel Size
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Alcohol Denat, Coco Glucoside, Disodium Cocoyl Glutamate, Glycerin, Sodium Cocoyl Glutamat, Citrus Lemon Peel Oil[1], Carrageenan, Citric Acid, Xanthan Gum, Parfum[2], Limonene[2], Linalool[2], Citral[2]

  1. fra økologisk dyrking
  2. fra naturlige eteriske oljer
Om Citrus-serien
Tilbehør
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Weleda AG, Möhlerstraße 3 - 5, 73525, Schwäbisch Gmünd, Tyskland, www.weleda.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Weleda Forfriskende dusjkrem med sitrus

61 anmeldelser på andre språk

4,4 av 5 stjerner
5 stjerner
67 (54%)
4 stjerner
40 (32%)
3 stjerner
11 (9%)
2 stjerner
1 (0%)
1 stjerne
3 (2%)

122 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 61 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder