Weleda Barne-tanngele, 50 ml

Naturlig tannpleie med mild smak av mynte og fennikel

kr 45 kr 51 -12%

(kr 900 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 50 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Ideell for barn
  • Belaster ikke organismen
  • Renser grundig og skånsomt

Kjøpes ofte sammen med Weleda Junior Tannkrem, 50 ml

Weleda Barne-tanngele, 50 ml kr 45 (kr 900 / l)
Weleda Junior Tannkrem, 50 ml kr 44 (kr 880 / l)
Totalpris: kr 89
Beskrivelse

Barn har en annen oppfatning enn voksne. Derfor er barne-tanngeleen tilpasset i konsistens, farge og smak for barns oppfattelse for å gjøre den daglige tannpleien enklere. Gleen er svært mild i sin sammensetning og inneholder ingen belastende stoffer, skulle den utilsiktet svelges. Ved regelmessig bruk fjerner den tannbelegg grundig og renser på en naturlig og skånsom måte.

Bruksanvisning:

  • Påfør barne-tanngele på en fuktet tannbørste.
  • Under børsting legger geleen seg først rundt tennene og fordeler seg deretter som et fint skum i hele munnen.
  • Etter børsting bør munnen skylles grundig.
  • Skyll også tannbørsten og la den tørke godt.

Bare de beste og reneste natursubstanser brukes i produksjonen av Weleda tann- og munnhygieneprodukter. Mineralbetingmidler rengjør skånsomt, men grundig, og naturlige eteriske oljer gir en langvarig friskhet. Alle produkter er fri for syntetiske farge-, konserverings- og aromastoffer samt tensider, sukker og kunstige søtstoffer.

Varenr.: WEL-8186
Innhold: 50 ml
EAN: 4001638081863
Merke: Weleda
Konsistens/administrasjonsform: Gel
Produkttyper: Munn- og tannpleie, Baby- og barnepleie
Egenskaper: Fluoridfri, Vegan
Duftnoter: Urteaktig / aromatisk, Mynte / mintaktig
Sertifikater: NaTrue
Advarselsmerknad: For barn under 6 år: Bruk bare en mengde tannkrem på størrelse med en ert. For å unngå overdreven svelging, bør du bare pusse tennene under tilsyn. Kontakt tannlege eller lege hvis du får i deg for mye fluor.
RDA: Moderat slipende: RDA = 40–60
Emballasjetype: Tube
For hvem?: Barn
Bestanddeler (INCI)

Glycerin, Aqua, Silicia, Algin, Calendula Officinalis Flower Extract[1], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Esculin, Aroma[2], Limonene[2]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fra naturlige eteriske oljer
Tilbehør
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Weleda AG, Möhlerstraße 3 - 5, 73525, Schwäbisch Gmünd, Tyskland, www.weleda.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Weleda Barne-tanngele

151 anmeldelser på andre språk

4,7 av 5 stjerner
5 stjerner
208 (81%)
4 stjerner
33 (12%)
3 stjerner
8 (3%)
2 stjerner
4 (1%)
1 stjerne
2 (0%)

255 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 151 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder