Weleda Amber Divine Kremdusj, 200 ml

Luksuriøs kroppspleie med orientalisk duftopplevelse

kr 77

(kr 385 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 2 bare kr 73 / stk.-5%
  • fra 3 bare kr 69 / stk.-10%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Vanilje & ambra
  • Vegansk formel

Kjøpes ofte sammen med Weleda Rosmarin Revitaliserende Shampoo, 250 ml

Weleda Amber Divine Kremdusj, 200 ml kr 77 (kr 385 / l)
Weleda Rosmarin Revitaliserende Shampoo, 250 ml kr 77 (kr 308 / l)
Totalpris: kr 154
Beskrivelse

Den pleiende kremdusjen renser huden spesielt skånsomt og bevarer samtidig hudens naturlige fuktighet. En mesterlig duftkomposisjon av varm vanilje, myke noter av ambra og jordnær, treaktig vetiver omslutter kroppen med et snev av orientalisk luksus. Slik forvandler den kremete teksturen den daglige dusjen til en bortskjemmende pleieopplevelse for silkemyk hud og sansene.

Varenr.: WEL-102388
Innhold: 200 ml
EAN: 7611916653261
Merke: Weleda
Konsistens/administrasjonsform: Gel
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Unisex, Vegan
Duftnoter: Ambra, Treaktig, Vaniljeaktig
Sertifikater: NaTrue
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Alcohol Denat, Coco Glucoside, Disodium Cocoyl Glutamate, Glycerin, Parfum, Sodium Cocoyl Glutamat, Carrageenan, Citric Acid, Xanthan Gum, Coumarin, Lavandula Oil/Extract, Linalool, Linalyl Acetate, Vanillin

  1. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Weleda AG, Möhlerstraße 3 - 5, 73525, Schwäbisch Gmünd, Tyskland, www.weleda.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Weleda Amber Divine Kremdusj

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder