VERDESATIVA Tannkrem Aktivkull, 75 ml

Perfekt for hele familiens munnhygiene

kr 74 kr 83 -11%

(kr 987 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 75 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 68 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Klarner og lysner
  • Fukter og beskytter
  • Uten fluorider
  • Unisex Unisex

Kjøpes ofte sammen med lavera Tannkrem Complete Care Fluoridfri, 75 ml

VERDESATIVA Tannkrem Aktivkull, 75 ml kr 74 (kr 987 / l)
lavera Tannkrem Complete Care Fluoridfri, 75 ml kr 32 (kr 427 / l)
Totalpris: kr 106
Beskrivelse

Denne veganske tannkremen er ideell for hele familiens munnhygiene - selv for de minste. Formuleringen inneholder aktivkull, som har klarende og svært absorberende egenskaper. Den letter fjerning av belegg som forårsaker misfarging, noe som gjør denne tannkremen perfekt for røykeres tannrengjøring. Tetreolje, xylitol og peppermynte gir frisk pust, mens kalsiumkarbonat og silikapulver gir en mild slipende effekt. Til slutt fukter hampolje og gir beskyttelse.

PAO: 6 måneder

Varenr.: VER-D003
Innhold: 75 ml
EAN: 8032927355729
Merke: VERDESATIVA
Produkttyper: Munn- og tannpleie
Egenskaper: Fluoridfri, Unisex
Duftnoter: Mynte / mintaktig, Tetre
Bestanddeler (INCI)

Calcium Carbonate, Aqua, Glycerin, Sorbit, Xanthan Gum, Hydrated Silica, Charcoal Powder, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Phenylethanol, Caprylyl/Capryl Glucoside, Aroma, Xylit, Sodium Chloride, Ethylhexylglycerin, Sodium Cocoyl Glutamat, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Glyceryl Caprylate, Polyglyceryl-6-Oleate, Citricacid, D-Limonen, Sodium Surfactin, Limonene, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil, Mentha Piperita Oil

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Verdesativa Srl, Via Anchise 8, 00071, Pomezia (RM), Italia, verdesativa.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for VERDESATIVA Tannkrem Aktivkull

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder