VERDESATIVA prodog Konsentrert såpe, 100 ml

For naturlig rene poter!

kr 99 kr 111 -11%

(kr 990 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 100 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Sterk mot smuss
  • Også egnet for bruk rundt munnen

Kjøpes ofte sammen med WILDA SIBERICA Glow Pet Conditioner, 400 ml

VERDESATIVA prodog Konsentrert såpe, 100 ml kr 99 (kr 990 / l)
WILDA SIBERICA Glow Pet Conditioner, 400 ml kr 126 (kr 315 / l)
Totalpris: kr 225
Beskrivelse

Med denne konsentrerte såpen fra prodog-linjen kan selv kraftige forurensninger, som jord eller gjørme fjernes på en naturlig måte. Ingredienser som hampolje, kokosolje og aloe letter fjerning av smuss - selv på vanskelige steder som poter eller rundt munnen.

Varenr.: VER-9012
Innhold: 100 ml
EAN: 8032927359277
Merke: VERDESATIVA
Produkttyper: Dyrepleie
Hudtype: For alle hudtyper
Dyreart: Hund
Egenskaper: Nikkeltestet, Vegan
Sertifikater: AIAB, Vegan Society
Bestanddeler (INCI)

Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Aqua, Sodium Hydroxyde, Parfum, Sodium Chloride, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Verdesativa Srl, Via Anchise 8, 00071, Pomezia (RM), Italia, verdesativa.com

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for VERDESATIVA prodog Konsentrert såpe

3 anmeldelser på andre språk

4,8 av 5 stjerner
5 stjerner
3 (75%)
4 stjerner
1 (25%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

4 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 3 anmeldelser på et andre språk.