URTEKRAM Parfymefri kroppslotion, 245 ml

Mild kroppsnæring for en silkemyk hudfølelse

kr 105 kr 117 -10%

(kr 429 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 245 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For sensitiv hud
  • Fuktighetsgivende
  • Absorberes raskt

Kjøpes ofte sammen med URTEKRAM Parfymefri håndkrem, 75 ml

URTEKRAM Parfymefri kroppslotion, 245 ml kr 105 (kr 429 / l)
URTEKRAM Parfymefri håndkrem, 75 ml kr 59 (kr 787 / l)
Totalpris: kr 164
Beskrivelse

Takket være den fuktighetsgivende formelen med økologiske ingredienser som sheasmør, aloe vera og aprikoskjerneolje, støtter denne kroppslotionen hudens balanse. Den er spesielt formulert for sensitiv hud, er helt fri for duftstoffer og absorberes raskt.

Bruk: Påfør body lotionen på huden etter dusjing og masser den forsiktig inn med sirkulære bevegelser.

PAO: 12 måneder

Varenr.: URT-1000640
Innhold: 245 ml
EAN: 5701058011592
Merke: URTEKRAM
Konsistens/administrasjonsform: Lotion
Produkttyper: Kroppspleie
Hudtype: Sensitiv hud
Egenskaper: Unisex, Uparfymert, Vegan
Sertifikater: Vegan Society, ECOCERT - Cosmos Organic
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Pose, Pumpeflaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract[2], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[2], Glycerin[1], Polyglyceryl-3 Dicitrate/Stearate, Zea Mays Starch[2], Pentylene Glycol, Coco Caprylate/Caprate, Glyceryl Stearate Se, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil[2], Glyceryl Caprylate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[2], Beta-Sitosterol, Sodium Hyaluronate, Cetyl Alcohol, Squalane (Olive Squalane), Xanthan Gum, Tocopherol (Vitamin E)

  1. fremstilt av råvarer fra økologisk dyrking
  2. fra økologisk dyrking
Passende produkter
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Midsona Deutschland GmbH, Zur Davert 7, 59387, Ascheberg, Tyskland, info@midsona.de, www.urtekram.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for URTEKRAM Parfymefri kroppslotion

17 anmeldelser på andre språk

4,3 av 5 stjerner
5 stjerner
16 (59%)
4 stjerner
5 (18%)
3 stjerner
5 (18%)
2 stjerner
1 (3%)
1 stjerne
0 (0%)

27 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 17 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder