URTEKRAM Nordisk bærrik reparasjonssjampo, 250 ml

Rik rens med pleiende ingredienser

kr 80 kr 89 -10%

(kr 320 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 72 / stk.-19%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For tørt og skadet hår
  • Mild overflateaktive stoffer
  • Mykhet og glans

Kjøpes ofte sammen med URTEKRAM Nordisk Berry Rich Repair Balsam, 180 ml

URTEKRAM Nordisk bærrik reparasjonssjampo, 250 ml kr 80 (kr 320 / l)
URTEKRAM Nordisk Berry Rich Repair Balsam, 180 ml kr 80 (kr 444 / l)
Totalpris: kr 160
Beskrivelse

Denne rike sjampoen renser og pleier tørt og skadet hår optimalt. Den fuktes og næres under vask, noe som gir det mykhet og glans. Samtidig omslutter den fruktige, friske bærduften håret.

Bruk:

Varenr.: URT-1003042
Innhold: 250 ml
EAN: 5701058014784
Merke: URTEKRAM
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Slitt hår, Tørt hår
Egenskaper: Vegan
Duftnoter: Fruktig
Sertifikater: Vegan Society, ECOCERT - Cosmos Organic
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract[2], Sodium Coco­ Sulfate, Lauryl Glucoside, Glycerin[1], Coco Glucoside, Pca Glyceryl Oleate, Rubus Chamaemorus Fruit Extract, Beta-Sitosterol, Squalane (Olive Squalane), Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Polyglyceryl-4-Caprate, Sodium Chloride, Sodium Gluconate, Tocopherol (Vitamin E), Lactic Acid, Sodium Hydroxyde, Parfum

  1. fremstilt av råvarer fra økologisk dyrking
  2. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Midsona Deutschland GmbH, Zur Davert 7, 59387, Ascheberg, Tyskland, info@midsona.de, www.urtekram.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for URTEKRAM Nordisk Berry Rich Repair Shampoo

3 anmeldelser på andre språk

4,7 av 5 stjerner
5 stjerner
2 (66%)
4 stjerner
1 (33%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

3 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 3 anmeldelser på et andre språk.