URTEKRAM Kokosnøtt kroppskrem, 245 ml

Eksotisk duftende fuktighetspleie for hver dag

kr 99 kr 111 -11%

(kr 404 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 245 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Nærende egenskaper
  • Med hyaluronsyre

Kjøpes ofte sammen med URTEKRAM Kokos Dusjgel, 500 ml

URTEKRAM Kokosnøtt kroppskrem, 245 ml kr 99 (kr 404 / l)
URTEKRAM Kokos Dusjgel, 500 ml kr 119 (kr 238 / l)
Totalpris: kr 218
Beskrivelse

Denne kroppslotion omfavner huden med en duft av kokos under pleien. Formuleringen med aloe vera, sheasmør, samt oljer fra kokos og jojoba gir næring til huden og har oppkvikkende egenskaper. I tillegg inneholder den fuktighetsgivende hyaluronsyre.

Varenr.: URT-1037870
Innhold: 245 ml
EAN: 5765228837870
Merke: URTEKRAM
Konsistens/administrasjonsform: Lotion
Produkttyper: Kroppspleie
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Vegan
Duftnoter: Fruktig, Kokos
Sertifikater: Vegan Society, ECOCERT - Cosmos Organic
PAO: 6 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig og tørt oppbevart.
Emballasjetype: Pumpeflaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract[2], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[2], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Polyglyceryl-3 Dicitrate/Stearate, Glycerin[1], Zea Mays Starch[2], Pentylene Glycol, Coco Caprylate/Caprate, Glyceryl Stearate Se, Glyceryl Caprylate, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil[2], Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil[2], Cocos Nucifera (Coconut) Oil[2], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[2], Bellis Perennis Flower Extract, Magnolia Officinalis Bark Extract, Beta-Sitosterol, Bisabolol, Sodium Hyaluronate, Cetyl Alcohol, Squalane (Olive Squalane), Xanthan Gum, Disodium Phosphate, Potassium Chloride, Potassium Phosphate, Sodium Chloride, Tocopherol (Vitamin E), Parfum, Phenylethanol, Citrus Aurantium Peel Oil, Limonene

  1. fremstilt av råvarer fra økologisk dyrking
  2. fra økologisk dyrking
Om Coconut-serien
Passende produkter
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Midsona Deutschland GmbH, Zur Davert 7, 59387, Ascheberg, Tyskland, info@midsona.de, www.urtekram.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for URTEKRAM Kokosnøtt kroppskrem

63 anmeldelser på andre språk

4,4 av 5 stjerner
5 stjerner
56 (52%)
4 stjerner
33 (31%)
3 stjerner
16 (15%)
2 stjerner
1 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

106 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 63 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder