URTEKRAM Fresh Mint Whitening Toothpaste, 75 ml

Fluorfri munnhygiene med blekende effekt

kr 47 kr 53 -11%

(kr 627 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 75 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 43 / stk.-19%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Naturlig kritt-skrubblemiddel
  • Med apatit og kiselsyre
  • For frisk pust

Kjøpes ofte sammen med URTEKRAM Tea Tree Tannkrem, 75 ml

URTEKRAM Fresh Mint Whitening Toothpaste, 75 ml kr 47 (kr 627 / l)
URTEKRAM Tea Tree Tannkrem, 75 ml kr 47 (kr 627 / l)
Totalpris: kr 94
Beskrivelse

En skånsom rensetannkrem laget av naturlige ingredienser. Kiselsyre og apatit bidrar til å fjerne plakk og uønskede misfarginger. Tre forskjellige økologiske mintoljer gir frisk pust.

Varenr.: URT-1036095
Innhold: 75 ml
EAN: 5765228836095
Merke: URTEKRAM
Produkttyper: Munn- og tannpleie
Egenskaper: Fluoridfri, Unisex, Vegan
Duftnoter: Mynte / mintaktig
Sertifikater: Vegan Society, ECOCERT - Cosmos Organic
PAO: 6 måneder
RDA: Svært sterkt slipende: RDA > 80
Bestanddeler (INCI)

Calcium Carbonate, Aqua, Glycerin[1], Xylit, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract[2], Hydrated Silica, Commiphora Myrrha (Myrrh) Resin Oil, Mentha Arvensis (Cornmint) Oil[2], Magnolia Officinalis Bark Extract, Xanthan Gum, Hydroxyapatite, Zinc Citrate, Aroma, Carvone, Limonene, Mentha Piperita Oil[2], Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil[2], Menthol[2]

  1. fremstilt av råvarer fra økologisk dyrking
  2. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Midsona Deutschland GmbH, Zur Davert 7, 59387, Ascheberg, Tyskland, info@midsona.de, www.urtekram.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for URTEKRAM Fresh Mint Whitening Toothpaste

9 anmeldelser på andre språk

4,0 av 5 stjerner
5 stjerner
11 (45%)
4 stjerner
7 (29%)
3 stjerner
1 (4%)
2 stjerner
4 (16%)
1 stjerne
1 (4%)

24 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 9 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder