URTEKRAM Beroligende Lavendelbalsam, 180 ml

Pleier og skjemmer bort med lavendelduft

kr 80 kr 89 -10%

(kr 444 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 180 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For livløst hår
  • Styrker og gir ny energi
  • Gir vitaminer og næringsstoffer

Kjøpes ofte sammen med URTEKRAM Beroligende Lavendelsjampo, 500 ml

URTEKRAM Beroligende Lavendelbalsam, 180 ml kr 80 (kr 444 / l)
URTEKRAM Beroligende Lavendelsjampo, 500 ml kr 125 (kr 250 / l)
Totalpris: kr 205
Beskrivelse

Med denne pleien får også livløst hår ny styrke og smidighet. Kombinasjonen av høykvalitets oljer fra brokkolifrø, kamille, kokos og eukalyptus tilfører håret vitaminer og næringsstoffer, mens hyaluronsyre tilfører fuktighet. Lavendelduften forfører sansene til en oase av ro og velvære. Perfekt for daglig pleie.

Bruk:

  • Arbeid inn i nyvasket hår.
  • Avhengig av valg og hårtype, arbeid inn i hele håret eller bare i hårtuppene.
  • La virke i ca. 1 minutt og skyll grundig ut.
Varenr.: URT-1000622
Innhold: 180 ml
EAN: 5701058006574
Merke: URTEKRAM
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: For alle hårtyper, Matt hår
Egenskaper: Vegan
Duftnoter: Lavendel
Sertifikater: ECOCERT, ECOCERT - Cosmos Organic
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract[2], Glycerin[1], Cetyl Alcohol, Distearoylethyl Dimonium Chlorid, C15-19 Alkane, Cetearylalcohol, Diglycerin, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Seed Oil[2], Chamomilla Recutita Oil[2], Cocos Nucifera (Coconut) Oil[2], Eucalyptus Globulus Leaf/Twig Oil[2], Lavandula Angustifolia Flower Extract[2], Lavandula Angustifolia Oil[2], Lavandula Hybrida Oil[2], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[2], Rosmarinus Officinalis Leaf Oil[2], Salix Purpurea Bark Extract[2], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[2], Lactobacillus Ferment, Magnolia Officinalis Bark Extract, Beta-Sitosterol, Sodium Hyaluronate, Squalane (Olive Squalane), Glyceryl Stearate Se, Tocopherol (Vitamin E), Lactic Acid, Sodium Hydroxyde, Glyceryl Caprylate, Parfum, Camphor, Lavandula Oil/Extract, Linalool, Linalyl Acetate

  1. fremstilt av råvarer fra økologisk dyrking
  2. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Midsona Deutschland GmbH, Zur Davert 7, 59387, Ascheberg, Tyskland, info@midsona.de, www.urtekram.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for URTEKRAM Beroligende Lavendelbalsam

6 anmeldelser på andre språk

3,8 av 5 stjerner
5 stjerner
6 (54%)
4 stjerner
1 (9%)
3 stjerner
1 (9%)
2 stjerner
2 (18%)
1 stjerne
1 (9%)

11 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 6 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder