URTEKRAM Aloe Vera Revitaliserende Sjampo, 500 ml

Renser skånsomt og pleier

kr 125 kr 139 -10%

(kr 250 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 500 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 113 / stk.-19%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For tørt hår
  • Regenererer skadet hår
  • Styrker og pleier

Kjøpes ofte sammen med URTEKRAM Aloe Vera Dusjgel, 500 ml

URTEKRAM Aloe Vera Revitaliserende Sjampo, 500 ml kr 125 (kr 250 / l)
URTEKRAM Aloe Vera Dusjgel, 500 ml kr 119 (kr 238 / l)
Totalpris: kr 244
Beskrivelse

Denne sjampoen for tørt og skadet hår er rik på fuktighetsgivende aloe vera og plantebasert glyserin for å pleie og styrke håret. Duften av solmodne appelsiner og friske sitronmelisse kompletterer pleieopplevelsen og gir en revitaliserende friskhetsboost.

Bruk:

  • Åpne flipp-korken på sjampoen og arbeid inn ønsket mengde i allerede vått hår, fordel og skum opp - skyll deretter grundig ut.
  • Etter bruk bør flipp-korken alltid lukkes godt slik at sjampoen er godt beskyttet.

pH-verdi: 5-6

PAO: 12 måneder

Varenr.: URT-1037375
Innhold: 500 ml
EAN: 5765228837375
Merke: URTEKRAM
Tilbehørstype: Gjenbruksprodukt
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Slitt hår, Tørt hår
Egenskaper: Unisex, Vegan
Duftnoter: Sitrusaktig
Sertifikater: Vegan Society, ECOCERT - Cosmos Organic
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract[2], Coco Glucoside, Sodium Coco­ Sulfate, Glycerin[1], Lauryl Glucoside, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil[2], Melissa Officinalis Leaf Extract[2], Mentha Piperita Leaf Extract[2], Beta Vulgaris (Beet) Root Extract, Beta-Sitosterol, Coco Caprylate/Caprate, Squalane (Olive Squalane), Fructooligosaccharides, Xanthan Gum, Glyceryl Oleate, Lysolecithin, Polyglyceryl-4-Caprate, Sodium Chloride, Tocopherol (Vitamin E), Lactic Acid, Potassium Lactate, Sodium Hydroxyde, Parfum, Citrus Aurantium Peel Oil, Limonene

  1. fremstilt av råvarer fra økologisk dyrking
  2. fra økologisk dyrking
Passende produkter
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Midsona Deutschland GmbH, Zur Davert 7, 59387, Ascheberg, Tyskland, info@midsona.de, www.urtekram.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for URTEKRAM Aloe Vera Revitaliserende Sjampo

37 anmeldelser på andre språk

4,0 av 5 stjerner
5 stjerner
34 (45%)
4 stjerner
15 (20%)
3 stjerner
22 (29%)
2 stjerner
3 (4%)
1 stjerne
1 (1%)

75 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 37 anmeldelser på et andre språk.