Unique Beauty Mild sjampo, 250 ml

Skånsom rens for en vakker manke

kr 119 kr 133 -11%

(kr 476 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 109 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For sensitiv hodebunn og fint hår
  • Gir mer spenst og glans
  • Med økologisk aloe vera
  • Unisex Unisex

Kjøpes ofte sammen med Unique Beauty Dyptrensende (detox) sjampo, 250 ml

Unique Beauty Mild sjampo, 250 ml kr 119 (kr 476 / l)
Unique Beauty Dyptrensende (detox) sjampo, 250 ml kr 122 (kr 488 / l)
Totalpris: kr 241
Beskrivelse

Takket være den duftfrie formelen er den milde sjampoen ideell for daglig hårvask uten å irritere hodebunnen. Den skummer lett og renser håret skånsomt. Håret kjennes dermed fyldigere og får mer spenst og glans.

Bruk:

  • Masser sjampoen forsiktig inn i fuktig hår og hodebunn.
  • Skyll deretter grundig ut.
Varenr.: XDK-UNI-3771129
Innhold: 250 ml
EAN: 5705873771129
Merke: Unique Beauty
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Følsomt hår, Fint hår
Egenskaper: Unisex
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Whey (Molke)[1], Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Decyl Glucoside, Sodium Coco­ Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lactic Acid, Sodium Chloride, Glyceryl Oleate, Coco Glucoside, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate

  1. fra økologisk dyrking
Passende produkter
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Unique Beauty Mild sjampo

8 anmeldelser på andre språk

4,1 av 5 stjerner
5 stjerner
8 (66%)
4 stjerner
1 (8%)
3 stjerner
1 (8%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
2 (16%)

12 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 8 anmeldelser på et andre språk.