Unique Beauty Havsaltspray, 150 ml

For en perfekt saltvann-look

kr 137 kr 153 -10%

(kr 913 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 150 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Gir hold og struktur
  • Fylde og volum
  • Middels sterk hold
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med Unique Beauty Dyptrensende (detox) sjampo, 250 ml

Unique Beauty Havsaltspray, 150 ml kr 137 (kr 913 / l)
Unique Beauty Dyptrensende (detox) sjampo, 250 ml kr 122 (kr 488 / l)
Totalpris: kr 259
Beskrivelse

Havsaltsprayen fra Unique Beauty gir en lett rufsete look og gir håret den ønskede tekstur. Formelen gir hold og struktur til din frisyre. Den forførende duften minner om en skandinavisk blomstereng og lar sansene vandre.

Bruk:

  • Spray i fuktig hår for mer volum og i tørt hår for en rufsete look.
  • Rist flasken godt før bruk. Skyll sprayhodet regelmessig under rennende varmt vann for å unngå blokkeringer.
Varenr.: XDK-UNI-3772423
Innhold: 150 ml
EAN: 5705873771426
Merke: Unique Beauty
Produkttyper: Make-up
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Unisex, Vegan
Emballasjetype: Sprayflaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Shellac, Glycerin[2], Lauryl Glucoside, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Glyceryl Caprylate, Parfum, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Hydroxyde, Citric Acid, Sodium Chloride, Potassium Hydroxide, Citral, Limonene, Linalool

  1. fra økologisk dyrking
  2. av naturlig opprinnelse
Tilbehør
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Unique Beauty Havsaltspray

41 anmeldelser på andre språk

3,4 av 5 stjerner
5 stjerner
14 (26%)
4 stjerner
16 (30%)
3 stjerner
7 (13%)
2 stjerner
10 (18%)
1 stjerne
6 (11%)

53 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 41 anmeldelser på et andre språk.