Tiroler Kräuterhof Biosåpe med oliven, 90 g

Rengjøring og pleie

kr 89 kr 99 -10%

(kr 989 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 90 g

3 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 81 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Gir fuktighet
  • Håndlaget

Kjøpes ofte sammen med alviana Naturkosmetik Daily Coco Shampoo, 60 g

Tiroler Kräuterhof Biosåpe med oliven, 90 g kr 89 (kr 989 / kg)
alviana Naturkosmetik Daily Coco Shampoo, 60 g kr 49 (kr 817 / kg)
Totalpris: kr 138
Beskrivelse

Dette håndlagde såpestykket er laget av høykvalitets olivenolje. Det gir en dyptgående rensing av huden samtidig som den tilfører fuktighet.

Varenr.: TKH-9120048250289
Innhold: 90 g
EAN: 9120048250289
Merke: Tiroler Kräuterhof
Konsistens/administrasjonsform: fast stoff
Produkttyper: Såper
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Unisex
Sertifikater: Austria Bio Garantie
Bestanddeler (INCI)

Sodium Olivate, Aqua

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Tiroler Kräuterhof, Dorfstraße 13, 6212, Eben am Achensee, Austerrike, info@tiroler-naturkosmetik.com, www.tiroler-kraeuterhof.com

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Tiroler Kräuterhof Biosåpe med oliven

2 anmeldelser på andre språk

3,3 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (33%)
4 stjerner
1 (33%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
1 (33%)

3 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 2 anmeldelser på et andre språk.