Terra Naturi VITAL Strammende Nattkrem, 50 ml

Nattkrem med økologisk granateplekstrakt

kr 39 kr 44 -11%

(kr 780 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 50 ml

7 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For moden hud
  • Med hyaluronsyre
  • Med verdifulle oljer

Kjøpes ofte sammen med Terra Naturi VITAL Strammende Dagkrem, 50 ml

Terra Naturi VITAL Strammende Nattkrem, 50 ml kr 39 (kr 780 / l)
Terra Naturi VITAL Strammende Dagkrem, 50 ml kr 24 (kr 480 / l)
Totalpris: kr 63
Beskrivelse

Den strammende VITAL nattkremen fra Terra Naturi gir moden hud raskt et velstelt og fuktet utseende. Den veganske formuleringen av nattkremen er beriket med økologisk granateplekstrakt, verdifulle økologiske oljer og hyaluronsyre, som gir huden din intensiv pleie helt i dybden.

Varenr.: XOF-MUE-490513
Innhold: 50 ml
EAN: 2200307740328
Merke: Terra Naturi
Terra Naturi: VITAL
Bruk ansiktspleie: Nattpleie
Produkttyper: Ansiktskremer
Hudtype: Moden hud
Egenskaper: Unisex, Vegan
Sertifikater: NaTrue
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Glycerin, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Alcohol[1], Octyldodecanol, Glyceryl Stearat Citrat, Decyl Oleate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Coco Caprylate/Caprate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cetearylalcohol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Extract[1], Sodium Hyaluronate, Tocopherol (Vitamin E), Sodium Levulinate, Xanthan Gum, Levulinic Acid, Sodium Anisate, Parfum[2], Citric Acid, Limonene[2], Citral[2], Linalool[2], Geraniol[2]

  1. ingredienser fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fra naturlige eteriske oljer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Tyskland, www.femia.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Terra Naturi VITAL Strammende Nattkrem