Terra Naturi Velværepleieolje, 100 ml

Skjemmende pleie for kroppen din

kr 45 kr 51 -12%

(kr 450 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 100 ml

2 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For normal hud
  • Sørger for mykhet
  • Med solsikke- og villroseolje

Kjøpes ofte sammen med Antos Oppstrammende kroppskrem, 200 ml

Terra Naturi Velværepleieolje, 100 ml kr 45 (kr 450 / l)
Antos Oppstrammende kroppskrem, 200 ml kr 109 (kr 545 / l)
Totalpris: kr 154
Beskrivelse

Velværepleieoljen inneholder verdifulle oljer fra solsikke og villrose, samt ekstrakter fra pion, som gir normal hud ekstra pleie og sørger for mykhet.

Varenr.: XOF-MUE-J0233700
Innhold: 100 ml
EAN: 2200280960164
Merke: Terra Naturi
Produkttyper: Hudpleieoljer
Hudtype: Normal hud
Egenskaper: Unisex, Vegan
Sertifikater: NaTrue
Bestanddeler (INCI)

Glycerin Soja Oil[1], Isoamyl Laurate, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Rosa Canina Fruit Oil[1], Helianthus Annuus (Sunflower) Hybrid Oil[1], Paeonia Officinalis Flower Extract, Parfum[2], Citronellal[2], Geraniol[2], Linalool[2], Limonene[2], Eugenol[2], Citral[2]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fra naturlige eteriske oljer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: LOGOCOS Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Zur Kräuterwiese 2, 31020, Salzhemmendorf, Tyskland, www.logocos.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Terra Naturi Velværepleieolje

1 anmeldelser på andre språk

4,0 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (50%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
1 (50%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

2 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.