Terra Naturi ULTRA SENSITIV Vaskekrem, 150 ml

Uparfymert & spesielt mild rens for ansiktet

kr 45 kr 51 -12%

(kr 300 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 150 ml

8 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For sensitiv & tørr hud
  • Fjerner smuss & sminke
  • Med probiotika

Kjøpes ofte sammen med Terra Naturi SENSITIV 24h Fuktighetskrem, 50 ml

Terra Naturi ULTRA SENSITIV Vaskekrem, 150 ml kr 45 (kr 300 / l)
Terra Naturi SENSITIV 24h Fuktighetskrem, 50 ml kr 22 (kr 440 / l)
Totalpris: kr 67
Beskrivelse

Med denne uparfymerte vaskekremen renses sensitive og tørre hudtyper spesielt skånsomt. Den fjerner smuss og sminke svært skånsomt, samtidig som den pleier for å motvirke uttørking av huden. Formelen inneholder, i tillegg til kvalitetsingredienser, også probiotika som støtter hudens mikrobiom.

Bruk: Morgen og kveld påfør en hasselnøttstor mengde på fuktet ansikt, masser forsiktig inn og skyll grundig.

Varenr.: XOF-MUE-490520
Innhold: 150 ml
EAN: 2200302759042
Merke: Terra Naturi
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Ansiktsrens
Hudtype: Sensitiv hud, Tørr hud
Egenskaper: Unisex, Uparfymert, Vegan
Duftnoter: Duftnøytral
Sertifikater: NaTrue
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Ansiktsrens (konsistens): Rensekremer
Emballasjetype: Tube
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Glycerin, Polyglyceryl-6 Stearate, Coco Caprylate/Caprate, Hydrogenated Vegetable Glycerides, Glyceryl Stearat Citrat, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil[1], Tocopherol (Vitamin E), Lactobacillus Ferment, Xanthan Gum, Maltodextrin, Citric Acid, Sodium Benzoate

  1. ingredienser fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Tyskland, www.femia.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Terra Naturi ULTRA SENSITIV Vaskekrem

3 anmeldelser på andre språk

3,7 av 5 stjerner
5 stjerner
2 (66%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
1 (33%)

3 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 3 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder