Terra Naturi RELAXING LAVENDER Flytende Håndsåpe, 500 ml

Flytende håndsåpe med plantebaserte vaskestoffer

kr 36

(kr 72 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 500 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 2 bare kr 34 / stk.-6%
  • fra 3 bare kr 32 / stk.-11%
  • fra 6 bare kr 29 / stk.-19%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Med økologisk lavendel- & havreekstrakt
  • Vegan & NaTrue-sertifisert

Kjøpes ofte sammen med alviana Naturkosmetik Flytende såpe med økologisk appelsin, påfyllspose, 500 ml

Terra Naturi RELAXING LAVENDER Flytende Håndsåpe, 500 ml kr 36 (kr 72 / l)
alviana Naturkosmetik Flytende såpe med økologisk appelsin, påfyllspose, 500 ml kr 44 (kr 88 / l)
Totalpris: kr 80
Beskrivelse

Skånsom flytende såpe, beriket med økologisk lavendel- og økologisk havreekstrakt - RELAXING LAVENDER flytende såpe fra Terra Naturi renser hendene dine med en vegansk og NaTrue-sertifisert formulering.

Varenr.: XOF-MUE-600-90-0030-NEU
Innhold: 500 ml
EAN: 4053776027159
Merke: Terra Naturi
Konsistens/administrasjonsform: Gel
Produkttyper: Såper
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Unisex, Vegan
Sertifikater: NaTrue
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Sodium Chloride, Citric Acid, Glyceryl Oleate, Sodium Benzoate, Glycerin, Sodium Cocoyl Alaninate, Parfum, Potassium Sorbate, Sodium Phytate, Limonene, Linalool, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Lavandula Angustifolia Flower Extract, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: dreibio GmbH, Waldenserstraße 2-4, 10551, Berlin, Tyskland, www.dreibio.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Terra Naturi RELAXING LAVENDER Flytende Håndsåpe

1 anmeldelser på andre språk

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
3 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

3 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder