Terra Naturi Q10 Glattende Dagkrem, 50 ml

Firmerende anti-aging-pleie for hver dag

kr 21 kr 24 -13%

(kr 420 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 50 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For hud fra 30 år
  • Gir fuktighet
  • Beskyttende egenskaper

Kjøpes ofte sammen med Terra Naturi Q10 Glattende Nattkrem, 50 ml

Terra Naturi Q10 Glattende Dagkrem, 50 ml kr 21 (kr 420 / l)
Terra Naturi Q10 Glattende Nattkrem, 50 ml kr 22 (kr 440 / l)
Totalpris: kr 43
Beskrivelse

Denne dagkremen med Q10, drue- og aprikoskjerneolje og vegetabilsk glyserin gir huden fra 30 år fuktighet, har glattende egenskaper og reduserer de første tegnene på hudaldring. Samtidig beskytter formuleringen mot oksidativt stress.

Bruksanvisning:

  • Påføres daglig om morgenen på renset ansikt.
  • Egner seg også godt som base under makeup.
Varenr.: XOF-MUE-490510
Innhold: 50 ml
EAN: 2200307738066
Merke: Terra Naturi
Produkttyper: Ansiktskremer
Hudtype: Moden hud
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: NaTrue
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Alcohol[1], Glycerin, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Glyceryl Stearat Citrat, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil[1], Decyl Oleate, Octyldodecanol, Coco Caprylate/Caprate, Cetearylalcohol, Vitis Vinifera Seed Oil, Ubiquinone, Vaccinium Myrtillus (Heidelbeere) Fruit Extract[1], Tocopherol (Vitamin E), Sodium Levulinate, Xanthan Gum, Parfum[2], Levulinic Acid, Sodium Anisate, Limonene[2], Linalool[2], Geraniol[2], Citral[2]

  1. ingredienser fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fra naturlige eteriske oljer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Tyskland, www.femia.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Terra Naturi Q10 Glattende Dagkrem

3,0 av 5 stjerner
5 stjerner
0 (0%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
1 (100%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder