TEA Natura Restrukturerende hårmaske, 250 ml

Gir intensiv pleie med proteiner fra hamp og ris

kr 99 kr 111 -11%

(kr 396 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For skadet og splittet hår
  • Elastisitet og glans
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med GYADA Cosmetics Formende krøllesjampo, 250 ml

TEA Natura Restrukturerende hårmaske, 250 ml kr 99 (kr 396 / l)
GYADA Cosmetics Formende krøllesjampo, 250 ml kr 139 (kr 556 / l)
Totalpris: kr 238
Beskrivelse

Denne intensive pleien er spesielt formulert for skadet, splittet og av aggressive behandlinger eller sol utsatt hår. Den inneholder hydrolyserte proteiner fra hamp og ris, som en plantebasert alternativ til keratin, med restrukturerende egenskaper som gir håret ny elastisitet og glans.

Bruk:

  • Fordel en sjenerøs mengde av produktet i de fuktige lengdene og spissene.
  • La virke i 10-15 minutter og skyll grundig.
Varenr.: TEAN-MRIS
Innhold: 250 ml
EAN: 8032697812620
Merke: TEA Natura
Konsistens/administrasjonsform: krem
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: Splissutsatt hår, Slitt hår
Egenskaper: Vegan
PAO: 6 måneder
Emballasjetype: Krukke
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Gluconolactone, Glycerin, Limonene, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Ethylhexylglycerin, Hydrolized Rice Protein, Panthenol, Hydrolyzed Hemp Seed Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Sweet Orange) Peel[1], Citricacid, Malva Sylvestris Flower/Leaf Extract, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Tocopherol (Vitamin E), Potassium Sorbate

  1. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Teanatura SRL Società Benefit, via delle palombare 55A, 60127, Ancona AN, Italia, www.teanatura.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for TEA Natura Restrukturerende hårmaske

2 anmeldelser på andre språk

2,0 av 5 stjerner
5 stjerner
0 (0%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
2 (100%)
1 stjerne
0 (0%)

2 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 2 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder