TEA Natura Nærende sjampo, 250 ml

Skjemmer bort håret med babassu-smør og reishi-ekstrakter

kr 70 kr 78 -10%

(kr 280 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 63 / stk.-19%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For tørt og skadet hår
  • Mild rensing og fuktighet
  • Gir glans
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med TEA Natura Volum Balsam, 250 ml

TEA Natura Nærende sjampo, 250 ml kr 70 (kr 280 / l)
TEA Natura Volum Balsam, 250 ml kr 90 (kr 360 / l)
Totalpris: kr 160
Beskrivelse

Særlig tørt, skadet eller av sol og kjemiske produkter stresset hår trenger en skånsom behandling med ekstra pleie. Takket være ingredienser som babassu-smør og reishi-ekstrakter, tilbyr denne sjampoen nærende og fuktighetsgivende egenskaper samtidig som det gir en mild rens.

Bruk: Skum opp en tilstrekkelig mengde sjampo i vått hår, masser forsiktig og skyll deretter grundig ut.

Varenr.: TEAN-SHNT
Innhold: 250 ml
EAN: 8032697812583
Merke: TEA Natura
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Farget hår, Slitt hår, Tørt hår
Egenskaper: Unisex, Vegan
PAO: 12 måneder
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Disodium Cocoamphodiacetate, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Sodium Lauryl Sulfoacetat, Caprylyl/Capryl Glucoside, Gluconolactone, Benzyl Alcohol, Glycerin, Urea, Sodium Benzoate, Limonene, Linalool, Sodium Dehydroacetate, Citrus Bergamia Peel Oil, Citrus Lemon Peel Oil, Lactic Acid, Sodium Cocoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Linalyl Acetate, Olea Europaea (Olive) Leaf Extract, Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil, Pinene, Disodium Cocoyl Glutamate, Ganoderma Lucidum Extract, Potassium Sorbate, Maltodextrin

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Teanatura SRL Società Benefit, via delle palombare 55A, 60127, Ancona AN, Italia, www.teanatura.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for TEA Natura Nærende sjampo

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder