TEA Natura Marseille flytende såpe med bergamott, 500 ml

Med herlig forfriskende duft!

kr 80 kr 89 -10%

(kr 160 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 500 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 72 / stk.-19%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Renser svært skånsomt
  • Pleier huden
  • Av høykvalitets forsåpede planteoljer

Kjøpes ofte sammen med TEA Natura Flytende håndsåpe, 500 ml

TEA Natura Marseille flytende såpe med bergamott, 500 ml kr 80 (kr 160 / l)
TEA Natura Flytende håndsåpe, 500 ml kr 70 (kr 140 / l)
Totalpris: kr 150
Beskrivelse

De høykvalitets verseife planteoljene i denne såpen gjør den til et unikt produkt. Den er spesielt mild og har ikke bare rensende, men også utmerkede hudpleiende egenskaper. Duften er ekstra frisk og oppkvikkende takket være eterisk bergamottolje.

Denne såpen er fri for konserveringsmidler, syntetiske duftstoffer, fargestoffer, EDTA og fyllstoffer.

Varenr.: TEAN-SML1
Innhold: 500 ml
EAN: 8032697810107
Merke: TEA Natura
Såpekonsistens: Flytende
Bruk ansiktspleie: Tonende pleie
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Såper
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Unisex, Vegan
Duftnoter: Sitrusaktig
Sertifikater: Vegan OK
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Potassium Cocoate, Potassium Oleate, Glycerin, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Citrus Bergamia Oil, D-Limonen, Linalool, Citral

Tilbehør
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Teanatura SRL Società Benefit, via delle palombare 55A, 60127, Ancona AN, Italia, www.teanatura.com

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for TEA Natura Marseille flytende såpe med bergamott

50 anmeldelser på andre språk

3,9 av 5 stjerner
5 stjerner
36 (39%)
4 stjerner
31 (33%)
3 stjerner
12 (13%)
2 stjerner
9 (9%)
1 stjerne
4 (4%)

92 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 50 anmeldelser på et andre språk.