TEA Natura Kokos-olivensåpe med risstivelse, 100 g

Natursåpe uten eteriske oljer

kr 35 kr 39 -10%

(kr 350 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 100 g

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Gjør huden myk
  • Beroliger huden
  • Fukter huden

Kjøpes ofte sammen med TEA Natura Kokosnøtt-olivensåpe med sheasmør, 100 g

TEA Natura Kokos-olivensåpe med risstivelse, 100 g kr 35 (kr 350 / kg)
TEA Natura Kokosnøtt-olivensåpe med sheasmør, 100 g kr 35 (kr 350 / kg)
Totalpris: kr 70
Beskrivelse

Til denne natursåpen fra TEA Natura, ble olivenolje forsåpet sammen med riskli og risstivelse ved lave temperaturer. Denne rike såpen gir fuktighet, gjør huden myk og beroliger den. Den er fri for eteriske oljer.

Bruk: Gni såpen over fuktig hud og skyll grundig med rent vann.

Denne såpen er fri for syntetiske duftstoffer, EDTA og fargestoffer.

Varenr.: TEAN-SAP6
Innhold: 100 g
EAN: 8032697814259
Merke: TEA Natura
Såpekonsistens: Fast
Bruk ansiktspleie: Tonende pleie
Konsistens/administrasjonsform: fast stoff
Produkttyper: Såper
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Uparfymert, Vegan
Sertifikater: Vegan OK
Bestanddeler (INCI)

Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Aqua, Sodium Hydroxyde, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Potassium Hydroxide, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Oryza Sativa (Rice) Starch, Citricacid

Tilbehør
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Teanatura SRL Società Benefit, via delle palombare 55A, 60127, Ancona AN, Italia, www.teanatura.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for TEA Natura Kokos-olivensåpe med risstivelse

26 anmeldelser på andre språk

4,1 av 5 stjerner
5 stjerner
38 (56%)
4 stjerner
11 (16%)
3 stjerner
9 (13%)
2 stjerner
4 (5%)
1 stjerne
5 (7%)

67 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 26 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder