TEA Natura Arnikaolje, 100 ml

En allrounder som bør være i ethvert hjem!

kr 90 kr 100 -10%

(kr 900 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 100 ml

3 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Verdifulle oljeuttrekk
  • Arnika fra villhøstet koleksjon

Kjøpes ofte sammen med TEA Natura Mandelolje, 100 ml

TEA Natura Arnikaolje, 100 ml kr 90 (kr 900 / l)
TEA Natura Mandelolje, 100 ml kr 45 (kr 450 / l)
Totalpris: kr 135
Beskrivelse

Arnikaoljen fra TEA Natura er en naturlig hjelper, fremstilt etter tradisjonelle metoder. Blomstene fra viltvoksende arnika samles og legges i bio-solrosolje fra Marken i 50 dager.

Bruk:

  • Masser oljen inn på de berørte områdene.
  • Ikke innta og unngå kontakt med åpen hud!
Varenr.: TEAN-EOA
Innhold: 100 ml
EAN: 8032697811586
Merke: TEA Natura
Bruk ansiktspleie: Tonende pleie
Produkttyper: Hudpleieoljer
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: Vegan OK
Bestanddeler (INCI)

Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Arnica Montana Flower Extract, Pinus Sylvestris Leaf Extract, Tocopherol (Vitamin E)

  1. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Teanatura SRL Società Benefit, via delle palombare 55A, 60127, Ancona AN, Italia, www.teanatura.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for TEA Natura Arnikaolje

8 anmeldelser på andre språk

4,0 av 5 stjerner
5 stjerner
9 (40%)
4 stjerner
9 (40%)
3 stjerner
1 (4%)
2 stjerner
1 (4%)
1 stjerne
2 (9%)

22 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 8 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder