TEA Natura Anti-Frizz Shampoo, 250 ml

Rengjør og pleier krusete hår skånsomt

kr 70 kr 78 -10%

(kr 280 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 63 / stk.-19%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For krøllete og uregjerlig hår
  • Nærer og gir fuktighet
  • Med ekstrakter av havre og lind
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med Khadi® ChakraCurl Ayurvedic Curl Conditioner, 200 ml

TEA Natura Anti-Frizz Shampoo, 250 ml kr 70 (kr 280 / l)
Khadi® ChakraCurl Ayurvedic Curl Conditioner, 200 ml kr 159 (kr 795 / l)
Totalpris: kr 229
Beskrivelse

Med ekstrakter av havre og lind gir dette sjampoet nærende og fuktighetsgivende komponenter i tillegg til skånsom rensing. Det er dermed velegnet for krøllete og uregjerlig hår som er utsatt for splittede tupper.

Bruksanvisning: Skum opp en passende mengde sjampo i vått hår, masser forsiktig, og skyll grundig ut.

Varenr.: TEAN-SHAC
Innhold: 250 ml
EAN: 8032697812606
Merke: TEA Natura
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Kruset / frizzy hår, Krøllete hår, Uregjerlig hår
Egenskaper: Unisex, Vegan
Duftnoter: Blomsteraktig
PAO: 12 måneder
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Caprylyl/Capryl Glucoside, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Disodium Cocoglucoside Citrate, Gluconolactone, Glycerin, Avena Sativa (Oat) Extract, Lauryl Glucoside, Limonene, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Lactic Acid, Linalool, Citrus Bergamia Peel Oil, Sodium Benzoate, Sodium Dehydroacetate, Tilia Cordata (Linde) Flower Extract[1], Linalyl Acetate, Pinene, Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil, Althea Officinalis Root Extract[1], Potassium Sorbate

  1. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Teanatura SRL Società Benefit, via delle palombare 55A, 60127, Ancona AN, Italia, www.teanatura.com

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for TEA Natura Anti-Frizz Shampoo

3 anmeldelser på andre språk

2,7 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (33%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
1 (33%)
1 stjerne
1 (33%)

3 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 3 anmeldelser på et andre språk.